Zinn Hub
0
Váš košík
0
⭐ Alternativa Sortlist

Hledáte alternativu k Sortlistu?

Tired of agency-only options, hidden pricing, and a matching process that limits your choice? Zinn Hub® lets you browse verified freelancers and agencies directly, see fixed pricing upfront, and buy with escrow protection — no middleman, no markup.

Procházet ověřené služby →

Proč firmy hledají dál než Sortlist

Sortlist se etabloval jako kurátorovaný trh spojující podniky s digitálními agenturami po celé Evropě. Koncept má své opodstatnění – prověřený seznam agentur filtrovaných podle specializace a lokality. Ale model pouze pro agentury, neprůhledný proces párování a nedostatek transparentních cen vytvářejí tření, které stále více frustruje podniky hledající efektivní a nákladově úsporné digitální služby.

Základní omezení Sortlistu spočívá v tom, že uvádí pouze agentury. Jednotliví freelanceři – z nichž mnozí dodávají stejnou kvalitu práce bez režijních nákladů na kancelářské prostory, account manažery a týmové struktury – jsou zcela vyloučeni. Pro firmy, které potřebují cílenou SEO práci, vytvoření jedné webové stránky, napsání obsahu nebo správu kampaně na budování odkazů, je placení agenturních sazeb s agenturní přirážkou často zbytečné. Model Sortlistu vás nutí do agenturní úrovně, ať už to váš projekt vyžaduje, nebo ne.

Stovky

Ověření poskytovatelé

100%

Chráněno úschovou

4.9★

Průměrné hodnocení

$0

Agenturní marže

Skutečné problémy s Sortlist

Před prozkoumáním alternativ stojí za to pochopit konkrétní problémy, které frustrují uživatele Sortlistu. Nejedná se o okrajové případy – jsou to strukturální omezení platformy pro párování pouze agentur, pokud se aplikuje na celou škálu potřeb digitálních služeb.

🏢

Model pouze pro agentury

Sortlist uvádí výhradně agentury, zcela vylučuje jednotlivé freelancery. Platíte režijní náklady agentury – kanceláře, account manažery, týmové vrstvy – i za projekty, které by mohl zvládnout jediný specialista za zlomek nákladů.

🔒

Skryté ceny

Sortlist nezobrazuje ceny. Musíte popsat svůj projekt, projít procesem párování a vyžádat si nabídky od agentur, než uvidíte jakékoli náklady. Neexistuje způsob, jak porovnat ceny napříč poskytovateli před zapojením.

🎯

Omezení výběru kurátorovaným párováním

Sortlist rozhoduje, které agentury vám ukáže, na základě svého algoritmu. Nemůžete volně procházet celý trh a provádět vlastní výběr. Vaše možnosti jsou předem filtrovány, což znamená, že vám může uniknout nejlepší poskytovatel pro vaše potřeby.

💸

Žádná ochrana úschovy

Sortlist vás spojuje s agenturami, ale nechrání transakci. Platební podmínky, očekávání dodání a řešení sporů jsou mezi vámi a agenturou. Pokud se něco pokazí, platforma nemůže zasáhnout.

🌍

Evropské zaměření

Poskytovatelská základna Sortlistu je silně koncentrována v Evropě, zejména v Belgii, Francii a Nizozemsku. Pro podniky hledající globální talenty nebo poskytovatele na specifických neevropských trzích je výběr omezený.

⏳

Pomalý proces

Proces párování, citování a hodnocení trvá dny nebo týdny, než začne práce. Na přímém tržišti můžete procházet, porovnávat a objednávat během několika minut – a poskytovatel začne pracovat okamžitě.

Problém s pouze agenturními tržišti

Agentury hrají důležitou roli u velkých, komplexních, multidisciplinárních projektů, které vyžadují koordinované týmy, strategický dohled a specializovanou správu účtů. Realita je však taková, že většina úkolů digitálního marketingu – SEO audit, sada hostovaných příspěvků, redesign webových stránek, projekt psaní obsahu, kampaň na budování odkazů – nevyžaduje plnou infrastrukturu agentury. Vyžadují kvalifikovaného jednotlivce nebo malý tým, který se specializuje přesně na to, co potřebujete.

Když si najmete prostřednictvím platformy pouze pro agentury, jako je Sortlist, platíte za režijní náklady agentury, ať už je váš projekt potřebuje, nebo ne. Kancelářské prostory, manažerské úrovně, prodejní týmy a ziskové marže – to vše je zahrnuto v ceně. Osoba, která skutečně provádí vaše SEO nebo navrhuje váš web, je často specialista v rámci agentury, který by si za nezávislou práci účtoval výrazně méně. Model Sortlist zajišťuje, že nikdy nezískáte přímý přístup k této osobě – agentura sedí mezi vámi a přidává náklady, aniž by nutně přidávala hodnotu pro zaměřené, jednodisciplinární projekty.

Tržiště, které zahrnuje jak freelancery, tak agentury, vám dává na výběr. Potřebujete full-service agenturu pro komplexní rebranding? Jsou tam. Potřebujete jednoho SEO specialistu pro technický audit? Jsou tam také – za freelancerské sazby, s přímou komunikací a bez provizí prostředníků.

⚠️ Problém s režijními náklady agentury

Sazby agentur obvykle zahrnují 30–60% režijních nákladů na kancelářské náklady, správu účtů, koordinaci týmu a ziskové marže. Za stejný výsledek může být nabídka agentury několikanásobně vyšší než to, co si účtuje specializovaný freelancer. Model Sortlistu pouze pro agentury znamená, že vždy platíte prémiovou úroveň. Zinn Hub vám dává obě možnosti.

Je Sortlist dobrý pro SEO a digitální marketing?

Sortlist vás může spojit s kompetentními agenturami pro rozsáhlé digitální marketingové zakázky. Ale pro specifickou, cílenou SEO práci, kterou většina podniků skutečně potřebuje – budování odkazů, technické audity, tvorba obsahu, lokální SEO, měsíční správa – model agentury často poskytuje špatnou hodnotu ve srovnání s přímou spoluprací se specialistou na volné noze.

SEO zvláště těží z přímé komunikace s osobou, která práci vykonává. Když vaše SEO spravuje agentura, obvykle komunikujete s account manažerem, který předává informace specialistovi na SEO. To způsobuje zpoždění, vytváří nedorozumění a vzdaluje vás od odborných znalostí, za které platíte. Na Zinn Hub si píšete přímo s poskytovatelem, diskutujete o svých potřebách, kontrolujete jeho konkrétní výsledky a pracujete s ním jeden na jednoho po celou dobu projektu.

Pro firmy, které si cení přímého přístupu ke specialistům, transparentních cen a flexibility při výběru mezi freelancery a agenturami na základě konkrétního projektu, model přímého tržiště trvale překonává kurátorovaný přístup k párování agentur.

Sortlist vs Zinn Hub: Klíčové rozdíly

Zinn Hub zaujímá zásadně odlišný přístup. Namísto toho, aby vás spojoval s vybraným užším seznamem agentur, je Zinn Hub otevřeným tržištěm, kde ověření freelanceři a agentury nabízejí služby s pevnou cenou, které si můžete prohlížet, porovnávat a nakupovat přímo s plnou ochranou úschovy.

Zinn Hub vs. srovnání Sortlist

Podívejte se, jak se náš ověřený marketplace srovnává s modelem agenturního párování Sortlistu.

FunkceZinn HubSeřadit
Typy poskytovatelů✓ Freelanceři + agentury~ Pouze agentury
Ceny✓ Pevné ceny zobrazené předemSkryté – vyžádejte si nabídky
Proces nákupu✓ Procházet, porovnávat, nakupovat přímoOdešlete stručný popis, počkejte na shody
Ochrana plateb✓ Plná úschova, dokud není objednávka dokončenaŽádná úschova – platba přímo agentuře
Prověřování poskytovatelů✓ Ověřeno, recenze viditelné✓ Kurátorovaný výběr agentur
Komunikace✓ Přímo s poskytovatelem~ Prostřednictvím správce účtu agentury
Rychlost spuštění✓ Objednejte během několika minutDny/týdny na shodu + nabídky
Globální pokrytí✓ Celosvětoví poskytovatelé~ Především evropské

Jak funguje Zinn Hub

Získání kvalitních digitálních služeb na Zinn Hub je jednoduché. Na rozdíl od platforem pro párování, kde čekáte na kurátorské užší seznamy, přebíráte kontrolu od začátku – prohlížíte, porovnáváte a nakupujete přímo od ověřených poskytovatelů.

1

Procházet ověřené poskytovatele

Vyhledávejte služby podle kategorie, dovednosti nebo klíčového slova. Každý poskytovatel je ověřen s viditelnými portfolii a recenzemi.

2

Porovnat ceny a balíčky

Podívejte se na pevné ceny předem. Porovnejte balíčky, dodávky a doby realizace napříč freelancery a agenturami.

3

Objednávka s ochranou

Zadejte svou objednávku s vědomím, že platba je držena v úschově, dokud není objednávka dokončena.

4

Schvalovat a budovat vztahy

Zkontrolujte práci, schvalte uvolnění platby a budujte trvalé vztahy s kvalitními poskytovateli.

Kdo by měl používat Zinn Hub vs Sortlist?

Věříme v transparentnost ohledně toho, kdy má smysl každá platforma. Různé potřeby vyžadují různá řešení.

✓ Použijte Zinn Hub, pokud:

  • Chcete freelancery nebo agentury — vaše volba
  • Potřebujete transparentní, pevné ceny předem
  • Raději si prohlédněte a vyberte sami
  • Potřebujete ochranu plateb prostřednictvím úschovy
  • Chcete přímou komunikaci s poskytovateli
  • Potřebujete rychlé vyřízení – objednejte během několika minut
  • Chcete globální přístup k poskytovatelům
  • Cenová efektivita nad prestiží agentury

Sortlist by mohl fungovat, pokud:

  • Konkrétně chci full-service agenturu
  • Potřebujete koordinaci multidisciplinárního týmu
  • Preferujte kurátorované párování před samoobsluhou
  • Mít velký rozpočet na sazby na úrovni agentury
  • Chcete síť agentur zaměřenou na Evropu
  • Preferovat vrstvy správy účtů

Typy digitálních služeb na Zinn Hub

Zinn Hub nabízí kompletní škálu digitálního marketingu a online služeb od ověřených poskytovatelů. Ať už potřebujete SEO, webdesign, vývoj, obsah nebo branding, najdete kvalitní možnosti s transparentními cenami a ochranou úschovy.

Procházet Digitální služby

Najděte ověřené poskytovatele pro všechny vaše potřeby digitálního marketingu a vývoje.

Jste připraveni přeskočit agenturní přirážku?

Procházejte ověřené freelancery a agentury s pevnými cenami, viditelnými portfolii a ochranou úschovy u každé objednávky. Žádný proces shody – vybíráte si sami.

Procházet ověřené poskytovatele →

Nejlepší Zinns ⚡

Zobrazit všechny služby digitálního marketingu →

Micro Zinns ⚡

Zobrazit všechny Micro Zinns →

Často kladené otázky

Časté otázky ohledně přechodu ze Sortlistu na Zinn Hub.

Mezi běžné důvody patří model Sortlist zaměřený na agentury, který vylučuje jednotlivé freelancery, vyšší náklady kvůli režijním nákladům a maržím agentur, proces párování, který omezuje váš výběr, nedostatek transparentních pevných cen a žádná ochrana platby v úschově při dodání projektu.

Zinn Hub je tržiště s přímým nákupem, kde si prohlížíte ověřené freelancery a agentury, vidíte pevné ceny předem a nakupujete přímo s ochranou úschovy. Neexistuje žádný proces párování, žádné omezení pouze pro agentury a žádné skryté přirážky.

Ano, Sortlist primárně uvádí agentury spíše než jednotlivé freelancery. To znamená, že platíte sazby agentury s vestavěnými režijními náklady agentury, a to i za projekty, které by zkušený individuální freelancer mohl dodat za zlomek nákladů. Zinn Hub uvádí jak freelancery, tak agentury.

Sortlist vás spojuje s agenturami, které nabízejí SEO jako součást širších balíčků služeb. Model agentury však znamená, že často platíte za account manažery a týmové struktury spíše než za přímou odbornou expertízu. Pro cílenou SEO práci často specializovaný freelancer na Zinn Hubu poskytuje lepší hodnotu.

Ano, Zinn Hub nabízí kompletní škálu digitálních marketingových služeb včetně SEO, budování odkazů, hostujících příspěvků, psaní obsahu, webdesignu, vývoje webu, brandingu, marketingu na sociálních sítích, správy PPC a dalších. Všichni poskytovatelé jsou ověřeni a platby jsou chráněny úschovou.

Ano, Zinn Hub používá ochranu platby úschovou. Vaše platba je bezpečně držena, dokud není objednávka dokončena. Sortlist nenabízí úschovu – platební podmínky jsou sjednávány přímo mezi vámi a agenturou, bez ochrany na úrovni platformy.

Sortlist vás požádá o popis vašeho projektu a poté vás spojí s užším výběrem agentur, které považuje za vhodné. Neprohlížíte si celý trh ani si nevybíráte volně. Tento kurátorský přístup omezuje vaše možnosti a spoléhá se na algoritmus Sortlistu spíše než na váš vlastní výzkum.

Ano, každá služba na Zinn Hub má transparentní, pevné ceny zobrazené předem. Můžete porovnávat balíčky, přesně vidět, co je zahrnuto, a činit informovaná rozhodnutí, než cokoli utratíte. Sortlist nezobrazuje ceny – musíte si vyžádat nabídky od odpovídajících agentur.

Mezi běžné stížnosti patří model pouze pro agentury, který vylučuje freelancery, vyšší náklady kvůli režii agentury, kurátorský proces párování, který omezuje výběr, žádné transparentní ceny před zapojením, žádná ochrana platby v úschově a evropské zaměření, které omezuje rozmanitost poskytovatelů.

Ve většině případů ano. Sortlist uvádí agentury s režijními náklady a ziskovými maržemi zabudovanými do jejich cen. Zinn Hub zahrnuje jednotlivé freelancery, kteří dodávají ekvivalentní kvalitu za výrazně nižší sazby, protože nenesou režijní náklady agentury.

Pokud konkrétně hledáte full-service agenturu s account managementem pro velký multidisciplinární projekt, Sortlist tuto potřebu uspokojí. Pro většinu projektů digitálního marketingu, SEO, webdesignu a obsahu nabízí Zinn Hub větší výběr, nižší náklady, transparentní ceny a ochranu úschovy.

Ne, Sortlist je tržiště agentur. Jednotliví freelanceři nejsou uvedeni. Pokud chcete přímý přístup ke specialistům na volné noze vedle agentur – s možností porovnat obojí a vybrat si na základě kvality a hodnoty – Zinn Hub vám poskytne tuto flexibilitu s plnou ochranou úschovy.

🚀 Novinky na Zinn Hub

Dva nové způsoby, jak najít freelancer služby na Zinn Hub.

Zveřejněte projektový brief a obdržíte vlastní návrhy od Zinners, nebo si prohlédněte kompletní profily freelancerů s portfolii, recenzemi, hodnoceními a mírou dokončení. Každý Zinner na platformě je prověřen.

✓
Bohaté profily Zinnerů s portfolii, recenzemi a hodnoceními
✓
Zveřejněte projekt, získejte vlastní nabídky od prověřených Zinners
✓
Procházejte obchody Zinner, abyste viděli celou škálu Zinnů prodejce
✓
Napište zprávu, než se zavážete — žádná překvapení, žádné dohady
🌟 Profil Zinnera
Nejlépe hodnocené
Orga T.
Specialista na Web3 a SEO
★★★★★
5.0
· 127 recenzí
98%
Dokončení
69
Zinns Live
<1h
Odpověď
Procházet obchody Zinner
🚀 Začněte prodávat ještě dnes

Proměňte své dovednosti v příjem.
Prodávejte služby na Zinn Hub

Ať už jste SEO expert, webový vývojář, copywriter nebo grafik – uveďte své služby na volné noze v rámci 24 specializovaných kategorií a oslovte klienty, kteří aktivně hledají vaše dovednosti. Nulové poplatky za inzerci. Nejnižší provize ze všech platforem pro freelancery.

✓
0% provize z vašich prvních $500 z prodeje
✓
Okamžité výplaty na Stripe, PayPal nebo krypto
✓
24 specializované kategorie pro cílenou viditelnost
✓
Sazby již od 7% – Fiverr účtuje 20%

Získejte aplikaci Zinn Hub

Oznámení · Rychlejší přístup · Celá obrazovka

Klepněte na Sdílet ve vašem prohlížeči

➜ Poté klepněte na "Přidat na plochu"