Zinn Hub
0
Váš košík
0
ZH
VS
Fr
Srovnání platforem

Zinn Hub vs Freelancer.com: Žádné cenové války

Freelancer.com nutí k cenovým válkám, účtuje si 10% nebo více a používá model soutěže, který devalvuje vaši práci. Zinn Hub umožňuje kupujícím nakupovat přímo s okamžitými výplatami a nižšími poplatky.

Stručný přehled

Klíčové rozdíly

Hledání práce
Cenové války
Přímý nákup
Kupující přicházejí k vám
Provize
10%+ poplatky
0% první $500
Posuvná stupnice
Výplaty
15-30 dní
Okamžité
Na vaše účty
Funkce po funkci

Kompletní Srovnání

FunkceZinn HubFreelancer.com
Provize0% první $500, posuvná stupnice10% nebo $5 (podle toho, co je vyšší) + poplatky za soutěž
Jak vás kupující najdouProcházet nabídky, nakupovat přímoZveřejňujte pracovní nabídky, soutěže o zakázky, soutěže
VýplatyOkamžité vlastnictví účtů15-30denní držení po milníku
Platební účtyVáš Stripe + PayPalPlatforma drží – výběr později
Krypto✓ Vestavěný✗
Ochrana kupujícíhoStripe/PayPal chargeback + mediaceÚschova na základě milníků
Model soutěžeŽádné – pouze přímý náborSoutěže = neplacená spekulativní práce
ČlenstvíZdarma (volitelně placené za nižší poplatky)Placené plány pro více nabídek/viditelnosti
BrandingKompletní výkladní skříňZákladní profil
KomunikaceNeomezenýV rámci platformy
Předplatné✓ Vestavěný✗
SEO-indexováno✓ Návštěvnost z GoogleOmezené indexování
Kategorie45+ digitální250+ všechna odvětví

Funkce přesné k únoru 2026.

Bezplatné nástroje

Přestaňte soutěžit pouze na ceně

Války o nabídky tlačí ceny dolů. Podívejte se, co byste vydělali prodejem za vaši skutečnou sazbu na Zinn Hub místo toho.

$1,000
$900 Na volné noze
$1,000 Zinn Hub
+$100
$5,000
$4,500 Na volné noze
$4,600 Zinn Hub
+$100
$10,000
$9,000 Na volné noze
$9,100 Zinn Hub
+$100+
Vypočítat

Váš skutečný čistý příjem

  • Zohledněte náklady na členství a poplatky za nabídky
  • Zohledněte čas na vstup do soutěže (neplacené)
  • Porovnejte skutečné hodinové sazby napříč platformami
  • Roční projekce příjmů
Otevřít kalkulačku příjmů → Naplánujte si své výdělky →
Pro prodejce

Prodej: Zinn Hub vs Freelancer.com

⚔️Získání práce
Zinn Hub

Vytvářejte nabídky služeb. Kupující procházejí, porovnávají balíčky a nakupují přímo. Žádné přihazování, žádná cenová konkurence.

Freelancer.com

Soutěžte s ostatními freelancery o pracovní nabídky. Soutěže znamenají práci na zakázku bez záruky platby.

💰Získávání plateb
Zinn Hub

Okamžitě na váš vlastní Stripe/PayPal při placení. Připojte se jednou, dostávejte platby pokaždé.

Freelancer.com

Založeno na milnících. Platforma drží finanční prostředky. Zpracování 15-30 dní po schválení. Pomalé a frustrující.

🏪Vaše značka
Zinn Hub

Plně značkový obchod. Logo, banner, bio, portfolio, sociální odkazy. Vybudujte si svou profesionální identitu.

Freelancer.com

Základní profil. Jste uchazeč, ne značka. Platforma vlastní vztah.

🛡️Ochrana kupujícího
Zinn Hub

Kupující získávají ochranu proti zpětnému zúčtování Stripe/PayPal. Zinn Hub se nachází uprostřed a zprostředkovává veškeré spory.

Freelancer.com

Systém úschovy milníků. Může být složitý pro obě strany.

Prodávejte na Zinn Hub

Nastavte si cenu, dostanete zaplaceno

Nabídka
Požadováno
Žádné
Přímý nákup
Výplaty
15-30 dní
Okamžité
Vaše účty
Prozkoumat Prodat služby →
Už jste na Freelancer.com?

Přestaňte nabízet, začněte vydělávat

Náš průvodce přepnutím vám ukáže, jak znovu vytvořit vaše služby na Zinn Hub. Nebo nechte našeho Concierge, aby se o vše postaral zdarma.

Zdarma a osobní

Nastavení od zakladatele — zdarma

Žádné automatizované onboarding. Neil osobně nastaví váš profil, nabídky, platby, SEO a cenovou strategii. Bez poplatku.

Rezervovat Zinn Concierge →
  • Profil a životopis
  • Nastavení seznamu služeb
  • Konfigurace platby
  • SEO optimalizace
  • Cenová strategie
  • Strukturování balíčků
  • Doplňky a předplatné
  • Průběžná podpora
Otázky

Zinn Hub vs Freelancer.com FAQ

Musím se ucházet o práci na Zinn Hub?+
Ne. Vytváříte seznamy služeb a kupující nakupují přímo. Žádné nabídky, žádné návrhy, žádná konkurence v ceně. Klienti vás najdou prostřednictvím vyhledávání a procházení vašich balíčků.
Jsou na Zinn Hubu soutěže?+
Žádné soutěže o práci na zakázku. Pořádáme měsíční soutěže pro naši komunitu prodejců – ale jedná se o rozdávání cen, nikoli o soutěže o neplacenou práci. Nikdy neděláte práci zdarma v naději, že dostanete zaplaceno.
Jak se srovnává ochrana kupujícího?+
Freelancer.com používá úschovu milníků. Zinn Hub zpracovává platby přes Stripe/PayPal s plnou ochranou proti zpětnému zúčtování a osobní mediací. Obě chrání kupující, ale různými mechanismy.
Proč jsou výplaty na Zinn Hub rychlejší?+
Prodejci si připojí vlastní Stripe/PayPal. Prostředky jdou přímo při placení. Freelancer.com drží prostředky v milnících a zpracovává výběr po dobu 15–30 dnů.
Mohu používat obě platformy?+
Ano, žádná exkluzivita. Mnoho freelancerů se časem přesouvá od nabízení na Freelancer.com k přímému prodeji na Zinn Hub.
Je Zinn Hub legitimní?+
Ano. Zinn Digital LTD, registrovaná ve Spojeném království (16385785). Platby přes Stripe/PayPal. 25+ let zkušeností.
Začít

Už vás nebaví licitační války?

🛒 Začněte nakupovat

Procházejte a nakupujte přímo. Žádné zadávání úkolů. Plná ochrana.

Procházet služby →

💼 Začněte prodávat

Uveďte své služby. Kupující přijdou k vám. 0% pro začátek.

Registrovat →
⚡ Nástroj pro bezplatnou kalkulačku

O kolik více byste mohli vydělat na Zinn Hubu?

Naše bezplatná kalkulačka příjmů pro freelancery porovnává vaše čisté příjmy napříč Zinn Hub, Fiverr, Upwork a SEOClerks – se skutečnými poplatkovými strukturami a skutečnými čísly. Podívejte se přesně, o kolik více si ponecháte s nejnižší provizí na freelance tržišti.

0%
Počáteční poplatky
7%
Nejnižší sazba
Okamžité
Výplaty
💰 Náhled výdělků
Na základě $5,000/měsíc
$4,225
+225 $/měsíc více než Fiverr
Zinn Hub
84.5%
Fiverr
80.0%
Upwork
80.0%
📈 Ušetřete $2,700/rok oproti Fiverr
🚀 Začněte prodávat ještě dnes

Proměňte své dovednosti v příjem.
Prodávejte služby na Zinn Hub

Ať už jste SEO expert, webový vývojář, copywriter nebo grafik – uveďte své služby na volné noze v rámci 24 specializovaných kategorií a oslovte klienty, kteří aktivně hledají vaše dovednosti. Nulové poplatky za inzerci. Nejnižší provize ze všech platforem pro freelancery.

✓
0% provize z vašich prvních $500 z prodeje
✓
Okamžité výplaty na Stripe, PayPal nebo krypto
✓
24 specializované kategorie pro cílenou viditelnost
✓
Sazby již od 7% – Fiverr účtuje 20%
🎩 VIP služba — 100% zdarma

Nejste si jisti, kde začít?
Nechte se vést generálním ředitelem

Zinn Concierge vám dává přímý přístup k Neilovi, CEO a zakladateli Zinn Hub, s více než 25 lety praktických zkušeností v SEO, vývoji, marketingu a realizaci projektů. Řekněte mu, co potřebujete – naplánuje projekt, vybere ty správné Zinners a dohlédne na vše od začátku do konce.

✓
Osobní konzultace s veteránem oboru s 25letou praxí
✓
Pečlivě vybraní Zinners přizpůsobení vašemu projektu a rozpočtu
✓
Koordinace více služeb — jeden plán, jeden kontaktní bod
✓
Kompletní dohled nad projektem s kontrolami kvality v každé fázi
🎩 Zinn Concierge
Zdarma
N
Neil Lock
CEO a zakladatel, Zinn Hub
K dispozici pro projekty
01
Řekněte Neilovi své cíle
Zpráva přes Zinn Hub, Telegram nebo e-mail
02
Získejte odborné posouzení
Neil mapuje služby, které skutečně potřebujete
03
Sestavený tým vybraných odborníků
Prověření Zinners přiřazení k vašemu projektu
04
Dohled a dodání
Kvalita kontrolována v každé fázi Neilem
25+
Roky zkušeností
5 milionů liber+
V kampaních
Zdarma
Právě teď
📊 Náhled výdělků
SEO služby · 10 prodejů/měsíc
🔍 SEO služby · 500 £ průměr
£4,575
ponechte si 91.5% z každé vydělané £1
Čistý příjem 91,5 %
Provize 5,5%
Zpracování 3.0 %
£54,900
Roční výdělky
+£12,000
vs Fiverr / rok
0.5%
Poplatek za kryptoměnu
3 Úrovně
Možnosti členství
📊 Bezplatný nástroj pro plánování

Naplánujte si svůj příjem jako freelancer.
Podívejte se, kolik si odnesete domů

Náš plánovač výdělků pro freelancery vám umožní vybrat si kategorii služeb, nastavit objem prodeje, rozdělit platby mezi Stripe, PayPal a krypto – a přesně vidět, co vyděláte na Zinn Hub se skutečnými poplatky a skutečnými čísly.

✓
24kategorií služeb s reálnými cenovými údaji
✓
Rozdělení platebních metod — porovnejte poplatky Stripe, PayPal a kryptoměn
✓
Modelování více služeb — plánování napříč více kategoriemi
✓
Projekce růstu – podívejte se, kde budete za 12 měsíců
🔄 Čas na změnu

Přestaňte ztrácet peníze na
poplatcích za platformu. Udržte si více.

Freelanceři na Fiverr, Upwork a dalších platformách ztrácejí až 20% z každého prodeje na provizích – navíc se potýkají s pomalými výplatami a omezenou komunikací. Zinn Hub vám poskytuje přímé platby, akceptaci kryptoměn a nejnižší poplatky v oboru.

Provize
20% 0%
První $500 bez provize
Rychlost výplaty
14 dní Okamžité
Přes váš vlastní PayPal / Stripe
✓
Přímé platby na váš vlastní PayPal nebo Stripe
✓
Krypto vestavěné — týdenní páteční výplaty
✓
Žádné nabídky ani návrhy — klienti nakupují přímo
✓
Bezplatné nastavení Concierge se zakladatelem Neilem

Spojte se s Zinn Hub

Sledujte nás pro aktualizace platformy, tipy, soutěže a komunitní novinky. Rádi se s vámi spojíme.

Seznamte se s týmem

Získejte aplikaci Zinn Hub

Oznámení · Rychlejší přístup · Celá obrazovka

Klepněte na Sdílet ve vašem prohlížeči

➜ Poté klepněte na "Přidat na plochu"