Zinn Hub
0
Vaša korpa
0
🇦🇺 Australijske usluge

Pisanje sadržaja za Australiju od izvornih australijskih pisaca

Angažujte proverene australijske pisce sadržaja. Govornici engleskog jezika, pravilan australijski pravopis i sadržaj koji rezonuje sa australijskom publikom.

?
Pisaci koji nisu izvorni govornici
VS
🦘
Izvorni australijski pisci
Pregledaj australijske pisce →

Zašto odabrati australijske pisce sadržaja?

Prednosti angažovanja izvornih australijskih pisaca.

🇦🇺

Maternji australijski engleski

Sadržaj koji su napisali izvorni govornici sa pravilnim australijskim pravopisom (colour, organisation, centre) i prirodnim fraziranjem koje zvuči autentično australijskoj publici.

🎯

Razumevanje australijske publike

Australijski pisci razumeju australijsku kulturu, humor, reference i ono što rezonuje sa lokalnim čitaocima. Sadržaj koji se povezuje sa vašim ciljnim tržištem.

🌏

APAC vremenska zona

Radite sa piscima u AEST/AEDT vremenskoj zoni. Idealno za radno vreme u Azijsko-pacifičkoj regiji i brži obrt unutar regiona.

📰

Poznavanje lokalnih medija

Australijski pisci razumeju australijski medijski pejzaž, industrijske publikacije i kako pisati za lokalne platforme i publiku.

✅

Provereni pisci

Svaki australijski pisac je verifikovan za lokaciju i sposobnost pisanja. Nema lažnih profila ili obmanjujućih tvrdnji o izvornim veštinama.

✍️

Sadržaj koji je napisao čovek

Svi australijski pisci se obavezuju na originalan, ljudski napisan sadržaj. Nema članaka generisanih veštačkom inteligencijom koji se predstavljaju kao ljudski rad.

Usluge pisanja sadržaja za Australiju Dostupne usluge

Različite vrste sadržaja od verifikovanih australijskih pisaca.

📝

Blog postovi

📰

Članci

🌐

Tekst veb-sajta

🛒

Opisi proizvoda

📣

Saopštenja za javnost

📋

Bele knjige

💼

Studije slučaja

📧

Kopija imejla

Kako to radi

Angažovanje australijskih pisaca sadržaja na Zinn Hub-u je jednostavno i sigurno.

1

Pregledajte australijske pisce

Proverite navedenu lokaciju svakog Zinner-a da biste pronašli verifikovane australijske pisce. Pregledajte portfolije, cene i ocene.

2

Postavite svoju narudžbinu

Izaberite svog pisca i dostavite svoj kratak opis. Uključite temu, broj reči, ton i sve specifične zahteve.

3

Primi sadržaj

Dobićete svoj sadržaj. Plaćanje se oslobađa iz escrow-a tek nakon što odobrite konačni deo.

Najbolji Zinns ⚡

Pogledajte sve pisce sadržaja →
🇦🇺

Pronađite australijske pisce sadržaja danas

Pregledajte verifikovane australijske pisce sa portfolijima i transparentnim cenama. Izvorni engleski, ljudski napisan sadržaj.

Pregledaj australijske pisce →

Često postavljana pitanja

Česta pitanja o angažovanju australijskih pisaca sadržaja.

Australijski pisci sadržaja proizvode izvorni engleski sadržaj sa pravilnim australijskim pravopisom i fraziranjem. Oni razumeju australijsku publiku, kulturne reference i pišu sadržaj koji rezonuje sa australijskim čitaocima.

Da, svi australijski pisci sadržaja na Zinn Hub-u su verifikovani za lokaciju i sposobnost pisanja. Potvrđujemo njihovo prisustvo u Australiji i pregledamo uzorke pisanja pre nego što mogu da ponude usluge.

Australijski pisci na Zinn Hub-u kreiraju blog postove, članke, tekstove za veb sajtove, opise proizvoda, saopštenja za štampu, bele knjige, studije slučaja i razne druge vrste sadržaja na maternjem australijskom engleskom jeziku.

Usluge pisanja sadržaja na engleskom jeziku na Zinn Hub-u variraju u zavisnosti od broja reči, složenosti i iskustva pisca. Možete pregledati transparentne cene od više pisaca i uporediti stope pre kupovine.

Da, Zinn Hub koristi zaštitu plaćanja putem escrow-a. Vaša uplata se sigurno čuva dok ne odobrite isporučeni sadržaj, štiteći vas od nepotpunog ili nezadovoljavajućeg rada.

🚀 Novo na Zinn Hub-u

Dva nova načina za pronalaženje frilenserskih usluga na Zinn Hub-u.

Objavite opis projekta i primite prilagođene predloge od Zinnersa, ili pregledajte kompletne profile frilensera sa portfolijima, recenzijama, ocenama i stopama završetka. Svaki Zinner na platformi je proveren.

✓
Bogati Zinner profili sa portfolijima, recenzijama i ocenama
✓
Objavite projekat, dobijte prilagođene ponude od proverenih Zinnersa
✓
Pregledajte Zinner prodavnice da biste videli ceo asortiman Zinn-ova prodavca
✓
Pošaljite poruku pre nego što se obavežete — bez iznenađenja, bez nagađanja
🌟 Zinner profil
Najbolje ocenjeno
Orga T.
Web3 i SEO specijalista
★★★★★
5.0
· 127 recenzija
98%
Završetak
69
Zinns uživo
<1h
Odgovor
Pregledajte Zinner prodavnice
🚀 Počnite da prodajete danas

Pretvorite svoje veštine u prihod.
Prodajte usluge na Zinn Hub-u

Bilo da ste SEO stručnjak, veb programer, pisac sadržaja ili grafički dizajner — navedite svoje frilens usluge u 24 specijalizovanih kategorija i dođite do klijenata koji aktivno traže vaše veštine. Bez naknada za listing. Najniža provizija od svih frilens platformi.

✓
0% provizija na vaših prvih $500 u prodaji
✓
Trenutne isplate na Stripe, PayPal ili kripto
✓
24 specijalističke kategorije za ciljanu vidljivost
✓
Cene već od 7% — Fiverr naplaćuje 20%

Preuzmite Zinn Hub aplikaciju

Obaveštenja · Brži pristup · Preko celog ekrana

Dodirnite Podeli u vašem pretraživaču

➜ Zatim dodirnite "Dodaj na početni ekran"