Zinn Hub
0
Вашата количка
0
⭐ Топ алтернатива на The Hoth

Търсите алтернатива на The Hoth?

Choose your own verified link building providers instead of relying on agency packages. Zinn Hub® gives you full control over who builds your links, with transparent metrics and secure buyer protection.

Разгледайте проверени услуги за изграждане на връзки →

Сравняване на платформи за изграждане на връзки

The Hoth — съкращение от Hit 'Em Over The Head“ — е една от най-големите SEO агенции в индустрията. Основана през 2010 г. и базирана в Санкт Петербург, Флорида, компанията е обслужвала над 200,000 бизнес клиенти и е спечелила място в списъка на Inc 5000 за най-бързо развиващи се американски компании. The Hoth предлага широка гама от SEO услуги, включително пакети за изграждане на връзки (HOTH Foundations), гост публикации (HOTH GP), управлявани SEO кампании (HOTH X), създаване на съдържание, локално SEO и PPC управление.

Въпреки това, агенционният модел на The Hoth – при който купувате пакети и компанията се занимава с избора на сайт, създаването на съдържание и поставянето на връзки от ваше име – не е подходящ за всеки купувач. Много SEO професионалисти търсят алтернатива на The Hoth, която им дава по-голям контрол върху това къде се поставят техните връзки, по-голяма прозрачност относно показателите на сайта и възможност за избор и комуникация с отделни доставчици. Независимо дали искате по-голям контрол или просто търсите пазарен подход, а не агенционен подход, разбирането на разликите ви помага да направите правилната инвестиция.

Стотици

Проверени доставчици

100%

Сигурни плащания

4.9★

Средна оценка

45

Езици на сайта

Защо хората търсят алтернативи на Hoth

The Hoth е изградил огромен бизнес, обслужващ стотици хиляди клиенти, и техният успех говори сам за себе си. Но има няколко често срещани причини, поради които SEO специалисти и фирми търсят алтернативи. Разбирането на тези опасения може да ви помогне да решите дали моделът на агенция или моделът на пазар е по-подходящ за вашите кампании.

🎯

Ограничен контрол върху разположението

При повечето Hoth пакети агенцията решава къде да бъдат поставени вашите връзки. Вие не избирате конкретни сайтове и не ги проверявате предварително. Много SEO специалисти предпочитат да избират свои собствени доставчици и да одобряват разположенията, преди да бъдат публикувани.

📝

Притеснения относно качеството на съдържанието

Някои рецензенти отбелязват, че съдържанието, доставено от The Hoth по определени пакети, липсва редакционно качество или изглежда генерирано от AI. Купувачите, които искат да обсъдят стандартите за съдържание директно с доставчиците, може да предпочетат модел на пазар.

🌐

Основни връзки Използвайте Web 2.0s

Достъпните пакети Foundations на The Hoth изграждат връзки чрез уеб 2.0 свойства и контролирани от агенции блог мрежи — не независими издателски сайтове с истински редакционни стандарти и органичен трафик.

🔍

Непрозрачно ценообразуване

The Hoth изисква да създадете акаунт, преди да можете да видите подробни цени за повечето услуги. Много купувачи предпочитат платформи, където всички цени и подробности за услугите са видими предварително без бариери за регистрация.

🎯

Проблеми с уместността на връзките

Множество прегледи са отбелязали, че The Hoth понякога поставя връзки на сайтове, които не са тематично релевантни за нишата на купувача. На пазара можете сами да проверите релевантността на нишата, преди да се ангажирате с който и да е доставчик.

💰

Такси за настройка на управлявани услуги

Управляваната услуга HOTH X на The Hoth се продава като месечен управляван абонамент с такса за настройка. Някои купувачи предпочитат платформи без такси за настройка, без договори и възможност за поръчка на индивидуални услуги при поискване.

Добър ли е The Hoth за SEO?

The Hoth е изградил един от най-големите бизнеси за SEO услуги в света и този мащаб идва със значителни предимства. Техните управлявани HOTH X кампании осигуряват напълно безпроблемно изживяване с посветени мениджъри на акаунти, редовни отчети и цялостен подход, който обхваща всичко от проучване на ключови думи до изграждане на връзки и създаване на съдържание. За бизнеси, които искат да аутсорснат цялата си SEO операция на един доставчик, The Hoth предлага доказана, утвърдена опция.

Тяхната услуга за гост публикации (HOTH GP) е получила положителни отзиви от множество независими рецензенти, с връзки, поставени на реални издателски сайтове с истински трафик. Структурата на ценообразуване, базирана на DA, DR или метрики за трафик, дава на купувачите известен контрол върху нивото на качество на техните разположения. Възможността за бял етикет също прави The Hoth популярен избор сред агенциите, които трябва да препродават SEO услуги на своите клиенти.

Въпреки това, продуктите от по-ниско ниво на The Hoth са получили по-смесени отзиви. Пакетите Foundations разчитат на уеб 2.0 свойства, а не на истински редакционни публикации, които много опитни SEO специалисти смятат за по-малко ценни. Качеството на съдържанието е отбелязано като непостоянно, а релевантността на връзките не винаги съответства на нишата на купувача. Моделът на агенцията също така означава, че имате ограничена видимост за това къде точно ще бъдат поставени вашите връзки до след доставката. За купувачи, които искат пълен контрол, прозрачни показатели и възможност да избират свои собствени доставчици със сигурна защита на купувача, алтернатива на The Hoth като Zinn Hub предлага фундаментално различен подход.

The Hoth срещу Zinn Hub: Честно сравнение

The Hoth и Zinn Hub представляват два много различни подхода към изграждането на връзки. The Hoth е агенция с пълен набор от услуги, която се грижи за всичко вместо вас, докато Zinn Hub е отворен пазар, където вие избирате свои собствени проверени доставчици. Ето прозрачно сравнение на най-важните функции.

Zinn Hub срещу сравнението с The Hoth

Прозрачен поглед върху това как се сравняват двете платформи.

ФункцияZinn HubХот
Модел✓ Отворен пазар — вие избирате~ Агенция — те избират вместо вас
Контрол на разположението✓ Вие избирате доставчици и сайтовеАгенцията избира места за поставяне
Видимост на показателите✓ Видимо предварително, проверимо~ Варира според пакета
Защита на купувача✓ Сигурни плащания със защита~ Директно плащане към агенция
Такси за настройка✓ НямаТакса за настройка на HOTH X
Прозрачност на цените✓ Всички цени са видими, без входИзисква се акаунт за преглед
Директна комуникация с доставчика✓ Изпращайте съобщения директно на продавачитеЧрез мениджър на акаунти
Гост публикации✓ Множество проверени доставчици✓ HOTH GP услуга
Вмъкване на връзки✓ Проверени доставчици✓ Налично
Управлявани SEO кампании~ Модел на пазар за направи си сам“✓ HOTH X пълно обслужване
Бял етикет~ Не е основна функция✓ Основно предложение на агенцията
Крипто плащания✓ Поддържа сеНе е налично

Как работи Zinn Hub

Ако обмисляте Zinn Hub като алтернатива на The Hoth, ето как работи платформата. За разлика от агенционния модел на The Hoth, където купувате пакет и те се справят с всичко, Zinn Hub ви дава контрол. Вие разглеждате проверени доставчици, сравнявате техните предложения, комуникирате директно и поръчвате със сигурна защита на купувача при всяка транзакция.

1

Разгледайте доставчици

Търсете проверени доставчици на изграждане на връзки. Преглеждайте показатели, портфолиа, отзиви и цени — всичко видимо без регистрация.

2

Избери и изпрати съобщение

Вие избирате кой да изгради вашите връзки. Изпратете съобщение директно на доставчиците, за да обсъдите изискванията, качеството и сроковете.

3

Поръчайте сигурно

Направете поръчката си чрез сигурни доставчици на плащания с вградена защита на купувача. Плащането се задържа, докато не одобрите.

4

Одобрение и преглед

Прегледайте извършената работа, проверете разположенията и качеството на съдържанието, след което одобрете за освобождаване на плащането.

Кой трябва да използва Всяка платформа?

The Hoth и Zinn Hub обслужват различни профили на купувачи. Едната е агенция с пълно обслужване, другата е отворен пазар. Ето честен поглед върху това за кого е най-подходяща всяка платформа.

✓ Помислете за Zinn Hub, ако искате:

  • Пълен контрол върху това кои доставчици изграждат вашите връзки
  • Прозрачни показатели, които можете да проверите независимо
  • Директна комуникация с продавачите преди поръчка
  • Сигурни плащания с вградена защита на купувача
  • Без такси за настройка, без договори, не е необходим акаунт за разглеждане
  • Бюджетни до премиум ценови опции
  • Връзки от реални, независими издателски сайтове

⚡ Помислете за The Hoth, ако искате:

  • Напълно управлявано SEO изживяване без намеса
  • Специализиран акаунт мениджър, който управлява вашите кампании
  • Услуги на бял етикет за клиенти на вашата собствена агенция
  • Пакетни предложения, включващи връзки, съдържание и стратегия
  • Локално SEO и PPC управление, заедно с изграждане на връзки
  • Утвърдена агенция Inc 5000 с над 200K клиенти

Алтернативата Hoth за Гост публикации

Ако търсите конкретно алтернатива на The Hoth за гост публикации, Zinn Hub ви дава това, което HOTH GP не дава – възможността да избирате точно кои доставчици и сайтове ще се появят вашите гост публикации. Вместо да избирате ниво на DA или DR и да се надявате на най-доброто, вие разглеждате отделни доставчици на гост публикации, преглеждате техните налични сайтове и портфолиа, обсъждате изискванията за съдържание директно и поръчвате със сигурна защита на купувача.

Този подход означава, че можете да проверите дали сайтът на издателя е наистина релевантен за вашата ниша, има реален органичен трафик и поддържа истински редакционни стандарти, преди да инвестирате и стотинка. Всяка поръчка за гост публикация в Zinn Hub идва със защита на купувача, така че плащането ви се задържа, докато не прегледате разположението и не потвърдите, че отговаря на спецификациите.

Алтернативата на Hoth за редакции на ниши

The Hoth предлага вмъкване на връзки като част от каталога си с услуги, но агенцията решава къде да бъдат поставени вашите връзки. За купувачи, които искат повече контрол върху своите нишови редакции, пазарът на Zinn Hub ви позволява да сравнявате множество доставчици, да виждате съществуващо съдържание и показатели на сайта и да избирате места, които отговарят на вашите точни нишови и качествени изисквания.

Алтернативата на Hoth за SEO услуги

Освен изграждането на връзки, The Hoth предлага SEO услуги, включително технически одити, създаване на съдържание и управлявани кампании. Въпреки че Zinn Hub не е управлявана SEO агенция, пазарът включва проверени доставчици, предлагащи пълна гама от SEO услуги — от технически SEO одити и писане на съдържание до проучване на ключови думи и оптимизация на страница. Вие избирате специалиста за всяка задача, вместо да разчитате на една агенция да се справи с всичко.

Услуги за изграждане на връзки в Zinn Hub

Ако обмисляте Zinn Hub като ваша алтернатива на The Hoth, ето моментна снимка на услугите за изграждане на връзки и SEO, достъпни от проверени доставчици на пазара.

Разгледайте Услуги за изграждане на връзки

Намерете проверени доставчици за всички ваши нужди от обратни връзки и SEO.

Готови ли сте да изберете свои собствени доставчици?

Разгледайте проверените доставчици на изграждане на връзки на Zinn Hub. Пълен контрол върху разположенията, прозрачни показатели, сигурна защита на купувача и без такси за настройка. Започнете да поръчвате за минути.

Разгледайте проверени услуги →

Топ Zinns ⚡

Вижте всички SEO гост публикации за изграждане на връзки →

Микро Zinns ⚡

Вижте всички Micro Zinns →

Често задавани въпроси

Често задавани въпроси за The Hoth срещу Zinn Hub.

Потребителите търсят алтернативи на The Hoth по причини, включително ограничен контрол върху разположенията на връзките, опасения относно качеството на съдържанието в някои пакети, пакети с основни връзки, които използват уеб 2.0 свойства, а не реални сайтове, ценообразуване, което изисква създаване на акаунт за преглед, и предпочитание за избор на собствени доставчици, вместо агенция да решава.

Zinn Hub е отворен пазар, където можете да разглеждате и избирате свои собствени проверени доставчици, да виждате пълни показатели предварително и да плащате чрез сигурни доставчици на плащания с вградена защита на купувача. The Hoth е SEO агенция, където купувате пакети и те се занимават с решенията за разположение, избора на сайт и създаването на съдържание от ваше име.

Пакетите The Hoth Foundations създават обратни връзки чрез уеб 2.0 свойства и публикации в блогове на сайтове, които агенцията контролира. Въпреки че са достъпни, това не са редакционни връзки от независими издателски сайтове. Много SEO професионалисти предпочитат връзки от реални, независими уебсайтове с истински трафик, което обикновено предлагат доставчиците на пазара в Zinn Hub.

The Hoth публикува своя пакет Foundations и цени за гост публикации на собствения си сайт. Тяхната управлявана услуга HOTH X се продава като месечен управляван абонамент с такса за настройка. Zinn Hub предлага услуги за изграждане на връзки на широк диапазон от ценови точки от индивидуални проверени доставчици без такси за настройка.

The Hoth е голяма, утвърдена SEO агенция, основана през 2010 с над 200,000 клиенти и признание от Inc 5000. Техните управлявани услуги HOTH X и предложения за гост публикации са получили положителни отзиви. Въпреки това, техните пакети от по-ниско ниво са предизвикали критики за използване на уеб 2.0 връзки, а някои рецензенти са отбелязали опасения относно качеството на съдържанието и релевантността на връзките.

С повечето Hoth пакети вие не избирате конкретните сайтове, където се поставят вашите връзки. Агенцията се занимава с избора на сайт и създаването на съдържание. В Zinn Hub вие разглеждате отделни доставчици, виждате техните налични сайтове и показатели и избирате точно с кого да работите, преди да направите поръчка.

Да, всички поръчки в Zinn Hub се правят чрез сигурни доставчици на плащания с вградена защита на купувача. Вашето плащане се съхранява сигурно, докато не прегледате и одобрите доставената работа. Ако услугата не отговаря на обещаното, можете да поискате ревизии или възстановяване на сумата чрез процеса за разрешаване на спорове.

Някои рецензенти отбелязват, че съдържанието, предоставено от The Hoth в определени пакети, изглежда е генерирано от AI или е с по-ниско редакционно качество. The Hoth наема писатели на съдържание, но качеството може да варира в зависимост от нивото на пакета. В Zinn Hub вие комуникирате директно с доставчиците и можете да обсъдите очакванията за качеството на съдържанието, преди да поръчате.

The Hoth предлага гост публикации чрез своята услуга HOTH GP с цени, базирани на DA, DR или метрики за трафик. Въпреки това, имате ограничен контрол върху избора на сайт. Zinn Hub ви позволява да разглеждате множество доставчици на гост публикации, да сравнявате техните сайтове и метрики прозрачно, да комуникирате директно и да поръчвате със сигурна защита на купувача.

Да, The Hoth е добре известен със своите услуги за SEO с бял етикет, позволяващи на агенциите да препродават работата си на клиенти. Това е основна част от техния бизнес модел. Zinn Hub е пазар, фокусиран върху директни транзакции между купувач и доставчик, а не върху агенции с бял етикет.

Времето за доставка варира в зависимост от услугата. Услугата Link Outreach на Hoth е доставяла в рамките на 5 дни в някои случаи, докато управляваните кампании чрез HOTH X са текущи месечни услуги. В Zinn Hub времето за изпълнение варира в зависимост от доставчика и можете да обсъдите сроковете за доставка директно, преди да направите поръчката си.

Да, всички доставчици на Zinn Hub преминават проверка, преди да могат да изброяват услуги. Това включва проверки на самоличността, преглед на портфолиото и текущ мониторинг на качеството въз основа на обратна връзка от купувачи и нива на изпълнение на поръчки.

Безплатна услуга

Не сте сигурни откъде да започнете?
Запознайте се с Zinn Concierge

Получете безплатни, лични насоки за проекта от нашия главен изпълнителен директор с над 25 години дигитален опит. Ние ще оценим вашите цели, ще подберем правилните проверени фрийлансъри и ще наблюдаваме вашия проект от заданието до доставката — безплатно.

  • Експертна консултация
  • Ръчно подбран талант
  • Пълен надзор на проекта
  • 100% Безплатно
Получете безплатни насоки

Без задължения · Без такси · Без агресивни продажби

Свържете се със Zinn Hub

Следвайте ни в социалните мрежи за актуализации, конкурси и новини от общността

🚀 Ново в Zinn Hub

Два нови начина да намерите фрийлансърски услуги в Zinn Hub.

Публикувайте описание на проекта и получете персонализирани предложения от Zinners, или разгледайте пълни профили на фрийлансъри с портфолиа, отзиви, оценки и нива на завършеност. Всеки Zinner на платформата е проверен.

✓
Богати Zinner профили с портфолиа, отзиви и оценки
✓
Публикувайте проект, получете персонализирани предложения от проверени Zinners
✓
Разгледайте магазините на Zinner, за да видите пълната гама от Zinns на продавача
✓
Изпратете съобщение, преди да се ангажирате — без изненади, без догадки
🌟 Профил на Zinner
Топ Оценен
Орга Т.
Web3 и SEO специалист
★★★★★
5.0
· 127 отзиви
98%
Завършване
69
Zinns Live
<1ч
Отговор
Разгледайте Zinner магазини
🚀 Започнете да продавате днес

Превърнете уменията си в доходи.
Продавайте услуги в Zinn Hub

Независимо дали сте SEO експерт, уеб разработчик, писател на съдържание или графичен дизайнер — избройте своите фрийланс услуги в 24 специализирани категории и достигнете до клиенти, които активно търсят вашите умения. Нулеви такси за обяви. Най-ниската комисионна от всяка фрийланс платформа.

✓
0% комисионна от първите ви $500 от продажби
✓
Незабавни изплащания към Stripe, PayPal или крипто
✓
24 специализирани категории за целенасочена видимост
✓
Цени от 7% — Fiverr таксува 20%

Изтеглете приложението Zinn Hub

Известия · По-бърз достъп · Цял екран

Докоснете Споделяне в браузъра си

➜ След това докоснете "Добавяне към началния екран"