Zinn Hub
0
Sizning savat
0
⭐ Eng yaxshi Serpzilla alternativi

Serpzilla muqobilini qidiryapsizmi?

Compare link building platforms and find the right fit for your SEO campaigns. Zinn Hub® offers verified providers, permanent placements, and full escrow protection on every order.

Tasdiqlangan havola yaratish xizmatlarini ko'rib chiqing →

Havola yaratish platformalarini taqqoslash

Serpzilla offers automated backlink placements, guest posting, niche edits, and link insertions across a database of over 150,000 publisher websites. The platform is popular with agencies and SEO professionals who need to build links at scale, thanks to its automation features, advanced filtering with 40+ parameters, and built-in Semrush integration for evaluating placement quality.

Biroq, Serpzilla'ning havola yaratishga yondashuvi — ayniqsa, uning ijaraga beriladigan havolalar modeli va kuchli avtomatlashtirish — hamma uchun ham mos kelmaydi. Ko'plab SEO mutaxassislari hozirda doimiy joylashtirish, provayderni tekshirish va kuchliroq xaridor himoyasini ustuvor deb biladigan Serpzilla muqobilini qidirmoqdalar. Platformalarni birinchi marta solishtirayotgan bo'lsangiz ham, faol ravishda o'zgartirishni xohlayotgan bo'lsangiz ham, asosiy farqlarni tushunish havola yaratish strategiyangizga yanada ongli sarmoya kiritishga yordam beradi.

1,000lar

Tasdiqlangan provayderlar

100%

Escrow himoyalangan

4.9★

O'rtacha reyting

100K+

Bajarilgan buyurtmalar

Nima uchun odamlar Serpzilla muqobillarini qidirishadi

Serpzilla katta foydalanuvchi bazasiga ega bo'lgan yaxshi tashkil etilgan platforma, ammo SEO mutaxassislari va agentliklari muqobillarni o'rganishlari uchun bir nechta umumiy sabablar mavjud. Ushbu og'riqli nuqtalarni tushunish sizning maqsadlaringizga boshqa havola yaratish platformasi ko'proq mos kelishini baholashga yordam beradi.

🔄

Ijara havolasi modeli

Serpzilla'ning asosiy taklifi havolalarni faol saqlash uchun oylik to'lovni amalga oshiradigan ijaraga beriladigan havolalarni o'z ichiga oladi. To'lovni to'xtatganingizda, havolalar olib tashlanadi. Ko'pgina SEO mutaxassislari sotib olingandan keyin ham uzoq vaqt ishlaydigan doimiy joylashtirishlarni afzal ko'rishadi.

🤖

Og'ir avtomatlashtirish muammolari

Serpzilla havolalarni joylashtirish, monitoring qilish va boshqarishni avtomatlashtiradi. Samarali bo'lsa-da, avtomatlashtirilgan joylashtirishlar tasdiqlangan, insoniy provayderlar bilan bevosita ishlashdan kelib chiqadigan qo'lda sifat nazoratiga ega bo'lmasligi mumkin.

🔒

Xaridor himoyasini kuchaytirish

Serpzilla depozit tizimi o'rniga balansni to'ldirish to'lov tizimidan foydalanadi. Ba'zi xaridorlar to'liq depozit himoyasini xohlashadi, bunda mablag'lar ish ko'rib chiqilib, tasdiqlanmaguncha ushlab turiladi.

✅

Provayderni tekshirish

Serpzillada nashriyotchilar saytlarni ro'yxatga oladilar va tizim joylashtirishlarni boshqaradi. Ba'zi foydalanuvchilar har bir provayder xizmatlarni taklif qilishdan oldin individual ravishda tekshiriladigan bozorlarni afzal ko'radilar, bu esa qo'shimcha ishonch qatlamini qo'shadi.

💸

Shaffof bir martalik narxlar

Serpzilla narxlari doimiy ijara toʻlovlari, platforma komissiyalari va balansni boshqarishni oʻz ichiga oladi. Baʼzi xaridorlar takrorlanuvchi xarajatlarsiz doimiy joylashtirish uchun bir marta toʻlanadigan oddiy, shaffof narxlarni afzal koʻrishadi.

⚠️

G'ayritabiiy havola namunalari

To'lovga qarab paydo bo'ladigan va yo'qoladigan havolalar qidiruv tizimlari belgilashi mumkin bo'lgan g'ayritabiiy havolalar tezligi naqshlarini yaratishi mumkin. Doimiy joylashtirishlar vaqt o'tishi bilan yanada barqaror, tabiiy ko'rinishdagi backlink profilini yaratadi.

Serpzilla Havola yaratish uchun yaxshimi?

Serpzilla is aimed particularly at agencies managing multiple client campaigns simultaneously. The platform's automation features, extensive publisher database, and advanced filtering make it a powerful tool for scaling link acquisition quickly and efficiently.

Serpzilla hajmi va samaradorligi bilan ajralib turadi. Agar sizga bir nechta loyihalar boʻyicha tezda koʻp sonli havolalar yaratish kerak boʻlsa, avtomatlashtirilgan tizim qoʻlda aloqa oʻrnatishga nisbatan sezilarli vaqtni tejashi mumkin. Semrush integratsiyasi potentsial joylashuvlarni baholash uchun foydali maʼlumotlarni qoʻshadi va filtrlash imkoniyatlari domen reytingi, trafik, nisha, til va geografik mintaqa boʻyicha aniq maqsadni belgilashga imkon beradi.

Biroq, ijara modeli ko'plab xaridorlar uchun muhim ahamiyatga ega. Havola profilingizni saqlash uchun doimiy to'lovlarni amalga oshirish sizning SEO investitsiyangiz doimiy xarajatlarni talab qilishini anglatadi. Agar byudjet to'xtasa, bu reyting yutuqlari havolalar bilan birga yo'qolishi mumkin. Ba'zi foydalanuvchilar platformada trafik ma'lumotlarining aniqligi va valyuta konvertatsiyasi bilan bog'liq nomuvofiqliklar haqida ham xabar berishgan. Escrow himoyasi va individual tasdiqlangan provayderlar bilan doimiy joylashtirishni afzal ko'radigan xaridorlar uchun Zinn Hub kabi Serpzilla alternativi havolalar yaratishga tubdan boshqacha yondashuvni taklif etadi, bu ko'plab SEO mutaxassislari uzoq muddatda yanada barqaror deb bilishadi.

Serpzilla va Zinn Hub: Halol taqqoslash

Serpzilla ham, Zinn Hub ham link qurish va SEO hamjamiyatiga xizmat qiladi, ammo aniq farqli modellar bilan. Birini aniqroq yaxshiroq deb da'vo qilish o'rniga, bu yerda ikkala platformaning xaridorlar uchun eng muhim xususiyatlar bo'yicha qanday taqqoslanishiga halol nazar tashlanadi.

Zinn Hub va Serpzilla taqqoslash

Havola yaratish platformalarining qanday taqqoslanishiga shaffof nazar.

XususiyatZinn Hub
Havola joylashtirish turi✓ Doimiy joylashtirishlar
To'lov Himoyasi✓ Tasdiqlanmaguncha to'liq depozit
Provayderni tekshirish✓ Roʻyxatga kiritishdan oldin tasdiqlangan
Takroriy toʻlovlar✓ Yo'q — bir martalik to'lov
Ma'lumotlar bazasi hajmi~ O'sib borayotgan, tanlangan
Avtomatlashtirish darajasi~ Insoniy provayderlar, qo'lda sifat
Mehmon postlari✓ Tasdiqlangan provayderlar
Niche tahrirlari✓ Tasdiqlangan provayderlar
Oldindan ko'rsatkichlar✓ Roʻyxatlardagi DA/DR/trafik
To'g'ridan-to'g'ri sotuvchi bilan aloqa✓ Provayderlarga toʻgʻridan-toʻgʻri xabar yuboring
Tasdiqlangan sharhlar✓ Tasdiqlangan xarid sharhlari
Kripto to'lovlar✓ Qoʻllab-quvvatlanadi

Zinn Hub qanday ishlaydi

Agar siz Zinn Hub'ni havolalar yaratish kampaniyalaringiz uchun Serpzilla'ga muqobil sifatida ko'rib chiqayotgan bo'lsangiz, platforma qanday ishlashini bilib oling. Serpzilla'ning joylashtirishlar dasturiy ta'minot tomonidan boshqariladigan avtomatlashtirilgan tizimidan farqli o'laroq, Zinn Hub sizni har bir tranzaksiyada depozit himoyasi bilan to'g'ridan-to'g'ri tasdiqlangan provayderlar bilan oddiy bozor modeli orqali bog'laydi.

1

Xizmatlarni ko'rish

Tasdiqlangan havola yaratish provayderlarini qidiring. Metrikalar, portfellar, sharhlar va narxlarni oldindan ko'ring.

2

Taqqoslash va xabar yuborish

Provayderlarni toʻgʻridan-toʻgʻri solishtiring. Majburiyat olishdan oldin talablaringizni muhokama qilish uchun sotuvchilarga xabar yuboring.

3

Depozit orqali buyurtma bering

Buyurtmangizni to'liq depozit bilan joylashtiring. To'lov siz yetkazib berishni tasdiqlaguningizcha xavfsiz saqlanadi.

4

Tasdiqlash va koʻrib chiqish

Yetkazilgan ishni ko'rib chiqing, agar kerak bo'lsa, qayta ko'rib chiqishni so'rang, so'ngra to'lovni chiqarish uchun tasdiqlang.

Kim Har bir platformadan foydalanishi kerak?

Ikkala platforma ham SEO hamjamiyatiga yaxshi xizmat qiladi, ammo turli ustuvorliklarga ega. Bu yerda har bir variantni o'ziga xos havola yaratish ehtiyojlari va ish uslubiga qarab kim afzal ko'rishi mumkinligi haqida halol baho berilgan.

✓ Agar siz xohlasangiz, Zinn Hubni ko‘rib chiqing:

  • Doimiy havolalar joylashtirish, takroriy toʻlovlarsiz
  • Har bir buyurtmada to'liq depozit to'lovini himoya qilish
  • Provayderlar sotishdan oldin tekshiriladi
  • Buyurtma berishdan oldin sotuvchilar bilan bevosita aloqa
  • Avtomatlashtirilgan joylashtirishlar ustidan qo'lda sifat nazorati
  • Yashirin xarajatlarsiz bir martalik shaffof narxlar
  • Yanada barqaror uzoq muddatli havolalar yaratish yondashuvi

⚡ Agar siz xohlasangiz, Serpzilla'ni ko'rib chiqing:

  • 150K+ nashriyot saytlarining ulkan maʼlumotlar bazasi
  • To'liq avtomatlashtirilgan havola joylashtirish va monitoring
  • Ko'plab loyihalar bo'yicha havolalar yaratishni tezda kengaytirish
  • Moslashuvchan to'lov-har-bir-foydalanish narxlari bilan ijara havolalari
  • 40+ ilg'or filtrlash parametrlari
  • Metrikalar uchun oʻrnatilgan Semrush integratsiyasi

Mehmon postlari uchun Serpzilla alternativi

Agar siz mehmon postlari uchun Serpzilla muqobilini qidirayotgan bo'lsangiz, Zinn Hub tasdiqlangan mehmon post provayderlarining keng assortimentini taklif etadi. Platformadagi har bir mehmon post xizmati escrow himoyasi bilan birga keladi, ya'ni siz joylashtirish sifatini ko'rib chiqishingiz va to'lovni amalga oshirishdan oldin ko'rsatkichlar va'da qilinganiga mos kelishini tasdiqlashingiz mumkin. Bu Serpzilla'ning avtomatlashtirilgan yondashuviga nisbatan xavf profilini tubdan o'zgartiradi, bunda joylashtirishlar tizim tomonidan boshqariladi va avtomatik ravishda to'lanadi.

Zinn Hub'da mehmon post provayderlari o'zlarining mavjud saytlarini, metrikalarini, ixtisoslashgan joylarini va narxlarini oldindan ko'rsatadilar. Buyurtma berishdan oldin kontent talablari, ankraj matni afzalliklari va bajarish muddatlarini muhokama qilish uchun provayder bilan bevosita bog'lanasiz.

Backlinks uchun Serpzilla alternativi

Backlink xizmatlari uchun Serpzilla muqobilini qidirayotgan xaridorlar uchun Zinn Hub barcha asosiy havola yaratish kategoriyalari bo'yicha tasdiqlangan provayderlarni taqdim etadi. Yuqori avtoritetli niche tahrirlash va kontekstual havola kiritishdan tortib, bloggerlar bilan hamkorlik kampaniyalari va PBN havolalarigacha, siz platformada sotishga ruxsat berilishidan oldin individual ravishda tasdiqlangan provayderlarning variantlarini ko'rib chiqishingiz va solishtirishingiz mumkin.

Asosiy farq doimiylikdir. Zinn Hub orqali sotib olingan har bir backlink doimiy joylashtirish uchun mo'ljallangan. Bog'lanishlaringizni saqlash uchun oylik ijara to'lovlari yo'q, byudjetlar o'zgartirilganda bog'lanishlarning yo'qolish xavfi yo'q va bog'lanishlaringiz qayerga joylashtirilishini hal qiladigan avtomatlashtirilgan tizimlar yo'q. Siz provayderni tanlaysiz, joylashtirishni tasdiqlaysiz va bog'lanish qoladi.

Zinn Hubda havola yaratish xizmatlari

Agar siz Zinn Hubni Serpzilla alternativi sifatida ko'rib chiqayotgan bo'lsangiz, bu yerda bozordagi tasdiqlangan provayderlardan mavjud bo'lgan havolalar yaratish va SEO xizmatlarining qisqacha ko'rinishi.

Havola yaratish xizmatlarini ko'rib chiqing

Barcha backlink va SEO ehtiyojlaringiz uchun tasdiqlangan provayderlarni toping.

Yaxshiroq havolalar yaratish yondashuvini sinab koʻrishga tayyormisiz?

Zinn Hub'ning tasdiqlangan havola yaratish provayderlarini ko'rib chiqing. Har bir buyurtmada doimiy joylashtirish, to'liq depozit himoyasi va shaffof narxlar. Ijara to'lovlari yo'q, takroriy to'lovlar yo'q.

Tasdiqlangan xizmatlarni koʻrish →

Eng yaxshi Zinns ⚡

Barcha link building backlinklarini koʻrish →

Micro Zinns ⚡

Barcha Micro Zinns → ko'rish

Tez-tez beriladigan savollar

Serpzilla va Zinn Hub haqida umumiy savollar.

Foydalanuvchilar Serpzilla muqobillarini bir necha sabablarga ko'ra qidiradilar, jumladan, ijaraga beriladigan havolalar o'rniga doimiy havolalarni afzal ko'rish, to'liq escrow to'lov himoyasini xohlash, kuchliroq provayder tekshiruviga ehtiyoj sezish yoki shaffof bir martalik narxlar va takrorlanuvchi havolalar to'lovlari bo'lmagan bozorni qidirish.

Zinn Hub to'liq escrow himoyasi bilan tasdiqlangan provayderlar orqali doimiy havola joylashtirishga e'tibor qaratadi, Serpzilla esa asosan avtomatlashtirilgan joylashtirishlar bilan ijaraga berish havolasi modelida ishlaydi. Zinn Hub har bir provayderni xizmatlarni ro'yxatdan o'tkazishdan oldin tekshiradi va xaridorlar doimiy joylashtirishlar uchun bir marta to'laydilar, doimiy ijara to'lovlari uchun emas.

Ha, Serpzilla o'zining ijaraga berish havolasi modeli bilan mashhur bo'lib, unda havolalarni faol saqlash uchun takroriy to'lovni amalga oshirasiz. To'lashni to'xtatganingizda, havolalar olib tashlanadi. Serpzilla mehmon postlari kabi ba'zi doimiy joylashtirish imkoniyatlarini taklif qilsa-da, ijara modeli ularning platformasining asosiy qismidir. Zinn Hub faqat doimiy joylashtirishlarga e'tibor qaratadi.

Serpzilla katta foydalanuvchi bazasiga ega va turli xil havola turlarini taklif etadi. Biroq, paydo bo'ladigan va yo'qoladigan ijaraga olingan havolalar qidiruv tizimlari belgilashi mumkin bo'lgan g'ayritabiiy havola naqshlarini yaratishi mumkin. Avtomatlashtirilgan joylashtirish tizimi ham qo'lda sifat nazorati darajasini pasaytiradi. Xaridorlar har qanday havola yaratish platformasida joylashtirishlarni diqqat bilan tekshirishlari kerak.

Mehmon postlari uchun Zinn Hub oldindan ko'rsatilgan shaffof ko'rsatkichlar bilan doimiy joylashtirishni ta'minlaydigan tasdiqlangan provayderlarni taklif etadi. Serpzilla ham mehmon postlarini taklif qiladi, ammo avtomatlashtirilgan orqa havola ijarasi xizmatlari bilan mashhurroq. Zinn Hub'ning eskro himoyasi mehmon postlarini sotib olish uchun qo'shimcha xavfsizlik qatlamini qo'shadi.

Serpzilla har bir havola uchun toʻlov tizimidan foydalanadi, bunda ijaraga olingan havolalar muntazam ravishda toʻlanadi. Zinn Hub barcha roʻyxatlarda yashirin toʻlovlar yoki doimiy toʻlovlar boʻlmagan shaffof bir martalik narxlarga ega. Zinn Hubda koʻrgan narx siz toʻlaydigan narxdir.

Ha, Zinn Hub'dagi har bir buyurtma to'liq escrow bilan himoyalangan. Sizning to'lovingiz yetkazib berilgan ishni ko'rib chiqib, tasdiqlaguningizcha xavfsiz saqlanadi. Agar xizmat va'da qilinganiga mos kelmasa, siz nizolarni hal qilish jarayoni orqali qayta ko'rib chiqish yoki pulni qaytarishni so'rashingiz mumkin.

Ha, Zinn Hub doimiy havola joylashtirishga e'tibor qaratadi. Mehmon postlari, niche tahrirlari yoki boshqa backlink xizmatlarini sotib olayotgan bo'lsangiz ham, joylashtirishlar doimiy bo'lishi uchun mo'ljallangan. Havolalaringizni faol saqlash uchun ijara to'lovlari yoki takroriy to'lovlar yo'q.

Serpzilla 150,000 dan ortiq veb-saytlarning katta ma'lumotlar bazasiga ega va keng miqyosda avtomatlashtirilgan havolalar yaratishni taklif etadi. U bir nechta kampaniyalarni boshqaradigan agentliklar orasida mashhur. Biroq, sifat har xil va ijara modeli to'lashni to'xtatsangiz, havolalar yo'qolishini anglatadi. Ba'zi foydalanuvchilar doimiy joylashtirish va qo'lda sifat nazorati bilan alternativalarni afzal ko'rishadi.

Zinn Hubda ish boshlash juda oddiy. Xizmat turiga ko'ra tasdiqlangan provayderlarni ko'rib chiqing, ko'rsatkichlar va sharhlarni solishtiring, sotuvchilarga savollar bilan xabar yuboring va to'liq escrow himoyasi bilan buyurtmangizni joylashtiring. Murakkab sozlash, loyiha yaratish yoki balansni to'ldirish talab qilinmaydi.

Ha, barcha Zinn Hub provayderlari xizmatlarni roʻyxatdan oʻtkazishdan oldin tekshiruvdan oʻtadilar. Bunga shaxsni tekshirish, portfelni koʻrib chiqish va xaridorlarning fikr-mulohazalari va buyurtmalarni bajarish stavkalari asosida doimiy sifat monitoringi kiradi. Bu past sifatli yoki firibgarlik roʻyxatlarining xavfini kamaytiradi.

Ha, ko'plab Zinn Hub provayderlari Domain Authority, Domain Rating, taxminiy trafik va nisha ma'lumotlarini to'g'ridan-to'g'ri o'z ro'yxatlarida ko'rsatadilar. Siz o'zingizning maxsus talablaringiz va byudjetingizga mos keladigan joylashtirishlarni topish uchun variantlarni ko'rib chiqishingiz, solishtirishingiz va filtrlashingiz mumkin.

Zinn Hub bilan bog'laning

Yangiliklar, tanlovlar va jamoat yangiliklari uchun bizni ijtimoiy tarmoqlarda kuzatib boring

🚀 Zinn Hub'da yangi

Zinn Hub'da frilanser xizmatlarini topishning ikkita yangi usuli.

Loyihaning qisqacha tavsifini joylashtiring va Zinnersdan maxsus takliflar oling yoki portfellar, sharhlar, reytinglar va yakunlash stavkalari bilan to'liq frilanser profillarini ko'rib chiqing. Platformadagi har bir Zinner tekshiriladi.

✓
Portfellar, sharhlar va reytinglar bilan Boy Zinner profillari
✓
Loyihani joylashtiring, tasdiqlangan Zinnerlardan maxsus takliflar oling
✓
Sotuvchining barcha Zinnlar assortimentini ko'rish uchun Zinner do'konlarini ko'rib chiqing
✓
Majburiyat olishdan oldin xabar yuboring — hech qanday kutilmagan holatlar, hech qanday taxminlar
🌟 Zinner profili
Eng yuqori baholangan
Orga T.
Web3 va SEO mutaxassisi
★★★★★
5.0
· 127 sharhlar
98%
Tugallanish
69
Zinns Live
<1 soat
Javob
Zinner doʻkonlarini koʻrish
🚀 Bugun sotishni boshlang

Koʻnikmalaringizni daromadga aylantiring.
Zinn Hub’da xizmatlarni soting

Siz SEO mutaxassisi, veb-dasturchi, kontent yozuvchisi yoki grafik dizayner bo'lasizmi — frilanser xizmatlaringizni 24 mutaxassis toifalarida ro'yxatdan o'tkazing va mahoratingizni faol izlayotgan mijozlarga yetib boring. Ro'yxatga olish to'lovlari nol. Har qanday frilanser platformasining eng past komissiyasi.

✓
Sizning birinchi $500 savdoingizdan 0% komissiya
✓
Stripe, PayPal yoki kriptoga tezkor to'lovlar
✓
Maqsadli ko'rinish uchun 24 mutaxassis toifalari
✓
Narxlar 7% dan past — Fiverr 20% oladi

Zinn Hub ilovasini oling

Bildirishnomalar · Tezroq kirish · To'liq ekran

Brauzeringizda Ulashish tugmasini bosing

➜ Keyin "Bosh ekraniga qo'shish" tugmasini bosing