Zinn Hub
0
Sizning savat
0
🔄 Platformalarni taqqoslash

Havola yaratish uchun frilanser alternativi

Skip the race-to-the-bottom bidding that leads to spammy links. Zinn Hub® connects you with verified link builders who use safe, effective methods.

F
Frilanser
VS
Z
Zinn Hub
Havola yaratish bozorini ko'rib chiqing →

Link Building uchun frilanser bilan bogʻliq muammo

Nima uchun frilanser modeli havola yaratish xizmatlari uchun xavfli.

🏷️

Arzon takliflar = Spam havolalar

Frilanserlarning narxlar urushi imkonsiz arzon narxlarni taklif qiluvchi provayderlarni jalb qiladi. Bu past narxlar PBN havolalari, spam va saytingizni jazolovchi taktikalar deganidir.

⚠️

Usulni tekshirish yoʻq

Havola yaratish loyihalariga har kim taklif berishi mumkin. Usullarni tekshirmasdan, siz reytinglaringizga zarar yetkazadigan qora shlyapa taktikalaridan foydalanadigan odamni yollash xavfini tug'dirasiz.

💸

Yashirin platforma to'lovlari

Loyiha toʻlovlari, tanlov imkoniyatlari va premium roʻyxatlar bilan chalkash toʻlov tuzilmasi. Havola yaratuvchisini topishning haqiqiy narxi hech qachon oldindan aniq emas.

⏰

Sekin taklif berish jarayoni

Loyihani joylashtiring, takliflarni kuting, takliflarni ko'rib chiqing, muzokara qiling... har qanday havolalar yaratish ishi boshlanishidan oldin kunlab harakat.

📋

Sifatsiz takliflar

Havola yaratishni yoki yomon amaliyotlar xavfini tushunmaydigan provayderlardan umumiy takliflar bilan toʻlib-toshgan boʻling. Sifatni topish qiyin.

📊

Shaffoflik yoʻq

Nima olayotganingizni tekshirish qiyin. Standartlashtirilgan hisobot yo'q, havola sifatini solishtirishning iloji yo'q, ishlatilgan haqiqiy usullarga ko'rinish yo'q.

Frilanser va Zinn Hub: Yonma-yon

Zinn Hub'ning havolalar yaratish bozori Freelancer bilan qanday taqqoslanishini ko'ring.

XususiyatZinn Hub
Narxlar modeliShaffof narxlar
Darhol koʻrib chiqing va sotib oling✓
Tasdiqlangan havola yaratuvchilar✓
White Hat Kafolati✓
Usul shaffofligi✓
Yashirin to'lovlar yo'q✓
Escrow himoyasi✓
Shaffof hisobot✓
Xizmatlarni taqqoslash✓ Oson
Kripto to'lovi✓

Eng yaxshi Zinns ⚡

View all High Da Link Building →

Micro Zinns ⚡

Barcha Micro Zinns → ko'rish

Havola yaratish uchun nima uchun Zinn Hubni tanlash kerak

Bizning havolalar yaratish bozorimizni Freelancer'dan yaxshiroq qiladigan narsa nima.

💰

Shaffof narxlar

Narxlarni xavfli darajaga tushiradigan savdo urushlari yo'q. Sifatli link qurish xizmatlari uchun aniq narxlarni oldindan ko'ring.

⚡

Darhol koʻrib chiqing va sotib oling

Loyihani joylashtirish yoki takliflarni kutish shart emas. Havola yaratish xizmatlarini ko'rib chiqing va kerakli narsani topganingizda to'g'ridan-to'g'ri sotib oling.

✅

Tasdiqlangan mutaxassislar

Har bir havola yaratuvchisi tajriba va metodologiya bo'yicha tekshiriladi. Xavfsiz havola yaratishni kim tushunishini taxmin qilish yo'q.

🛡️

Faqat oq shlyapa

Barcha provayderlar xavfsiz, Google talablariga javob beradigan strategiyalarga sodiqdirlar. PBNlar yo'q, spam yo'q, jarimalar xavfini tug'diradigan usullar yo'q.

📊

Shaffof hisobot

Yaratilgan havolalar, sayt metrikalari va joylashtirish URL manzillarini ko'rsatuvchi aniq hisobotlar. Siz olgan har bir havolaning sifatini tekshiring.

⭐

Tasdiqlangan sharhlar

Har bir sharh tasdiqlangan xariddan olingan. Havola sifati va kampaniya natijalari haqida haqiqiy fikr-mulohazalarni ko'ring.

🏗️

Xavfli taklif berishni o'tkazib yuboring

Shaffof narxlar bilan tasdiqlangan link quruvchilarni ko'rib chiqing. Eng past narxga intilish yo'q, spam linklar yo'q, yashirin to'lovlar yo'q.

Havola yaratish bozorini ko'rib chiqing →

Tez-tez beriladigan savollar

Havolalar yaratish uchun Freelancer o'rniga Zinn Hub'dan foydalanish haqida umumiy savollar.

Zinn Hub tasdiqlangan havola quruvchilar va shaffof narxlar bilan raqamli marketing uchun maxsus qurilgan. Sifatsiz provayderlarni jalb qiladigan Freelancerning taklif tizimidan farqli o'laroq, Zinn Hub sizning tekshirilgan mutaxassislar bilan ishlashingizni ta'minlaydi.

Frilanserlarning takliflari provayderlarni bir-birining narxini tushirishga undaydi, bu esa saytingizga jazo berilishiga olib kelishi mumkin bo'lgan arzon, spamli havolalar yaratishga olib keladi. Sifatli havolalar yaratish eng past narxni taklif qiluvchidan emas, balki tajribani talab qiladi.

Frilanser asosiy shaxsni tasdiqlashga ega, ammo havolalar yaratish tajribasi yoki usullarini tasdiqlamaydi. Har kim havolalar yaratuvchisi ekanligini daʼvo qilishi mumkin. Zinn Hub barcha provayderlarni oq shlyapa metodologiyasi boʻyicha tekshiradi.

Ha, Zinn Hub barcha havolalar yaratish xizmatlari uchun shaffof narxlarni ko'rsatadi. Taklif qilish, muzokaralar olib borish, yashirin to'lovlar yo'q - faqat sotib olishdan oldin solishtirishingiz mumkin bo'lgan aniq narxlar.

Ha, barcha Zinn Hub havolalar yaratish provayderlari oq shlyapa, Google-ga mos strategiyalarga sodiqdirlar. PBNlar yo'q, spam taktikasi yo'q, reytinglaringizga zarar yetkazishi mumkin bo'lgan usullar yo'q.

🚀 Zinn Hub'da yangi

Zinn Hub'da frilanser xizmatlarini topishning ikkita yangi usuli.

Loyihaning qisqacha tavsifini joylashtiring va Zinnersdan maxsus takliflar oling yoki portfellar, sharhlar, reytinglar va yakunlash stavkalari bilan to'liq frilanser profillarini ko'rib chiqing. Platformadagi har bir Zinner tekshiriladi.

✓
Portfellar, sharhlar va reytinglar bilan Boy Zinner profillari
✓
Loyihani joylashtiring, tasdiqlangan Zinnerlardan maxsus takliflar oling
✓
Sotuvchining barcha Zinnlar assortimentini ko'rish uchun Zinner do'konlarini ko'rib chiqing
✓
Majburiyat olishdan oldin xabar yuboring — hech qanday kutilmagan holatlar, hech qanday taxminlar
🌟 Zinner profili
Eng yuqori baholangan
Orga T.
Web3 va SEO mutaxassisi
★★★★★
5.0
· 127 sharhlar
98%
Tugallanish
69
Zinns Live
<1 soat
Javob
Zinner doʻkonlarini koʻrish
🚀 Bugun sotishni boshlang

Koʻnikmalaringizni daromadga aylantiring.
Zinn Hub’da xizmatlarni soting

Siz SEO mutaxassisi, veb-dasturchi, kontent yozuvchisi yoki grafik dizayner bo'lasizmi — frilanser xizmatlaringizni 24 mutaxassis toifalarida ro'yxatdan o'tkazing va mahoratingizni faol izlayotgan mijozlarga yetib boring. Ro'yxatga olish to'lovlari nol. Har qanday frilanser platformasining eng past komissiyasi.

✓
Sizning birinchi $500 savdoingizdan 0% komissiya
✓
Stripe, PayPal yoki kriptoga tezkor to'lovlar
✓
Maqsadli ko'rinish uchun 24 mutaxassis toifalari
✓
Narxlar 7% dan past — Fiverr 20% oladi

Zinn Hub ilovasini oling

Bildirishnomalar · Tezroq kirish · To'liq ekran

Brauzeringizda Ulashish tugmasini bosing

➜ Keyin "Bosh ekraniga qo'shish" tugmasini bosing