Zinn Hub
0
Je winkelwagen
0
🖼️

NFT Services Marketplace

Huur geverifieerde NFT-kunstenaars en ontwikkelaars

Zinn Hub verbindt je met gespecialiseerde NFT-artiesten, -ontwikkelaars en -strategen voor collectiekunst, smart contracts, minting sites en lanceringsstrategie. Elke Zinner is ID-geverifieerd en vaardigheids-geverifieerd, elke bestelling is beschermd door escrow, en je kunt betalen met 100+ cryptocurrencies.

🛡️ ID-geverifieerde Zinners 🔒 Met escrow beveiligd ₿ 100+ cryptobetalingen ⚡ Directe uitbetalingen
Zoek een NFT-specialist

NFT-services beschikbaar

NFT Collection Art

Origineel artwork voor je project — van een enkel hero-stuk tot een volledige PFP-stijl cast, getekend in de stijl die past bij het concept van je collectie.

Generatieve Collecties

Trait-gelaagde generatieve kunst volledig uitgewerkt, met correcte zeldzaamheidsweging en schone, klaar-om-te-minten metadata.

NFT Smart Contracts

Het schrijven en implementeren van het NFT-contract met allowlist, reveal, royalties en mintmechanismen — gebouwd om efficiënt en auditklaar te zijn.

Minting Website Development

Een minting site met wallet-verbinding, live aanbod, allowlist-gating en een soepele mint-flow die standhoudt onder de belasting op de lanceringsdag.

Lanceerstrategie & Roadmap

Mint-mechanismen, prijzen, allowlist-strategie en een geloofwaardige roadmap die verzamelaars een reden geeft om in het project te geloven.

NFT Marketing & Community

Pre-mint hype, communitybuilding en samenwerkingen om de juiste mensen voor uw drop in te schakelen voordat het live gaat.

Soorten NFT-diensten die u kunt kopen

Collectie KunstAangepast kunstwerk
Generatieve kunstEigenschapslagen
PFP CollectionsAvatar sets
Slimme contractenMint & royalty's
Minting SitesWallet & mint
Metadata & EigenschappenZeldzaamheidsinstelling
LanceerstrategieMuntmechanica
Roadmap OntwerpProjectplan
NFT MarketingPre-mint hype
3D & GeanimeerdBewegingskunst
Allowlist SetupWL & gating
Mechanismen onthullenVertraagde onthulling

Waarom NFT-specialisten inhuren op Zinn Hub

✓
NFT-native specialisten

Artiesten en ontwikkelaars die daadwerkelijk collecties, contracten en mintsites hebben geleverd - geen generalisten die gissen hoe een drop werkt.

✓
Geverifieerd voordat ze verkopen

Elke Zinner is ID-geverifieerd en vaardigheids-geverifieerd, met een zichtbaar profiel, portfolio en beoordelingen om te bekijken voordat u aanneemt.

✓
Escrow bij elke bestelling

Uw betaling wordt veilig vastgehouden door het platform en pas vrijgegeven zodra de overeengekomen deliverables zijn geleverd en goedgekeurd.

✓
Betaal in crypto

Meer dan 100 cryptocurrencies ondersteund naast standaard betaalmethoden — betaal met de activa die u al bezit.

✓
Vergelijk portfolio's

NFT-werk is visueel — bekijk echte collecties naast elkaar en kies de stijl die bij uw project past voordat u zich vastlegt.

✓
Eén stuk of het hele project

Huur een enkele artiest in of stel een team samen voor kunst, contract, mintsite en lancering — geschaald naar uw project.

✓
Eerlijker voor iedereen

0% commissie op de eerste $500 van een Zinner en directe uitbetalingen trekken serieuze specialisten aan die om hun vak geven.

✓
Wereldwijd talentenpoel

Werk samen met NFT-specialisten wereldwijd, afgestemd op jouw stijl en niche, in plaats van beperkt te zijn tot één lokale studio.

Het lanceren van een NFT-project brengt meerdere disciplines tegelijk samen: onderscheidende kunst, een solide smart contract, een betrouwbare mint-site, verstandige mechanica en de marketing om verzamelaars aan te trekken. Weinig mensen doen dit allemaal goed, wat precies de reden is waarom een marktplaats van specialisten zo nuttig is. Op Zinn Hub kunt u NFT-kunstenaars, ontwikkelaars en strategisten individueel inhuren, of het hele team op één plek samenstellen — met verificatie en escrow-bescherming op elke bestelling.

Om duidelijk te zijn, Zinn Hub is een marktplaats voor het inhuren van NFT diensten, geen platform voor het minten, aanbieden of verhandelen van NFT's — uw collectie leeft on-chain en op de handelsplatforms die u kiest. Vergelijk portfolio's, stem uw deliverables en mijlpalen af, en houd uw betaling beschermd in escrow totdat het werk is geleverd. Veel oprichters combineren het artwork met een Web3-ontwerper voor het merk en de mintsite, en een smart contract-ontwikkelaar voor de on-chain kant.

Best verkochte NFT Services

Blader door de populairste NFT Zinns op het platform — van collectiekunst en generatieve sets tot slimme contracten, minting sites en lanceringsstrategie. Elke bestelling is beschermd door escrow en elke Zinner is geverifieerd.

Top Zinns ⚡

Bekijk alle nft-services →

Verken de volledige NFT Services Marketplace

Bekijk elke beschikbare NFT-service op één plek, of blader door de volledige categorie NFT-services freelancers om een specialist te vinden voor uw exacte project.

Zinns

Zie alles in Zinns →

Zinn Categorieën

Bekijk alles in Zinn Categorieën →

Micro Zinn Categorieën

Bekijk alles in Micro Zinn Categorieën →

Freelancers

Bekijk alles in Freelancers →

Freelancer-categorieën

Bekijk alles in Freelancer Categorieën →

Artikelen

Alles in Artikelen bekijken →

Waarom NFT-specialisten inhuren op Zinn Hub

Een marktplaats gebouwd voor cryptoteams — geverifieerde specialisten, escrow-bescherming bij elke bestelling en betaling in de valuta's die u al gebruikt.

🛡️

100%

Geverifieerde Zinners

₿

100+

Cryptobetalingsopties

🔒

Escrow

Bij elke bestelling

🎨

NFT-Native Specialisten

Huur artiesten en ontwikkelaars in die echte collecties, contracten en mintsites hebben geleverd — geen generalisten die leren hoe een drop werkt op jouw project.

✅

ID & Vaardigheid Geverifieerd

Elke Zinner doorloopt verificatie voordat ze kunnen verkopen, en u kunt hun portfolio, beoordelingen en eerdere collecties bekijken voordat u zich vastlegt.

🔒

Escrow-bescherming

Uw betaling wordt veilig vastgehouden door het platform en pas vrijgegeven zodra de overeengekomen deliverables zijn geleverd en goedgekeurd.

₿

Betaal in Crypto

Meer dan 100 cryptocurrencies ondersteund naast standaardmethoden — ideaal voor NFT-teams die betalen in de activa die ze bezitten.

🧩

Eén stuk of de hele stapel

Huur een enkele artiest in of stel een volledig team samen voor kunst, contract, mint site en lancering — allemaal van geverifieerde specialisten op één plek.

🌐

Wereldwijd talent

Werk samen met geverifieerde NFT-specialisten wereldwijd, afgestemd op uw stijl en niche in plaats van één lokale studio.

🤝

Gebouwd als een eerlijkere marktplaats

Zinn Hub wordt beheerd door Zinn Digital Ltd, een in het VK geregistreerd bedrijf. Verkopers behouden meer van wat ze verdienen via 0% commissie op hun eerste $500 en directe uitbetalingen, wat betekent dat de specialisten die u inhuurt gemotiveerd zijn om te leveren — en u krijgt de bescherming van platformescrow en geverifieerde profielen bij elke bestelling.

Bladeren Web3 & Crypto categorieën

Vind de juiste specialist op servicecategorie, op vaardigheid, of op het exacte type NFT-service dat u nodig hebt.

Weet u niet wie u moet inhuren?

Zoek door elke geverifieerde Zinner, service en vaardigheid op het platform om uw perfecte NFT-match te vinden.

Open Zinn Finder

Blader door alle freelancers

Liever verkennen? Bekijk elke NFT-specialist en filter op beoordeling, stijl en budget.

Blader door NFT-specialisten
✓ 100% Gratis te plaatsen

Of plaats gratis een NFT-project

Dien een korte beschrijving in, stel uw eigen budget in, en geverifieerde NFT-specialisten komen naar u toe met voorstellen — u kiest wie u aanneemt. Elke freelancer is ID-geverifieerd en vaardigheid-geverifieerd, en uw betaling wordt veilig in escrow door het platform gehouden totdat de overeengekomen deliverables zijn opgeleverd en goedgekeurd.

🛡️ ID-geverifieerd
✅ Skill-Verified
🔒 Escrow-beveiligd
💸 Gratis te plaatsen
Post een NFT-project — Gratis Blader door open NFT-projecten →

Een NFT-specialist inhuren

Vijf eenvoudige stappen van zoeken tot gelanceerde collectie — met escrow-bescherming de hele weg door.

1

Zoeken

Blader door geverifieerde NFT-specialisten of plaats een projectbrief met uw budget.

2

Vergelijken

Bekijk portfolio's, beoordelingen en eerdere collecties, en maak vervolgens een shortlist van uw favorieten.

3

Bereik overeenkomen

Bevestig de deliverables, bestandsformaten, mijlpalen en tijdlijn met de door u gekozen Zinner.

4

Betaal naar Escrow

Financier de bestelling veilig — uw betaling wordt door het platform vastgehouden, niet door de verkoper.

5

Goedkeuren

Bekijk de geleverde producten en betaal pas als je tevreden bent.

NFT Services Veelgestelde vragen

Alles wat u moet weten over het inhuren van NFT-specialisten op Zinn Hub.

Een NFT-specialist verzorgt het werk achter de lancering van een NFT-project. Afhankelijk van hun focus kan dit betekenen het creëren van collectiekunstwerken en generatieve eigenschapsets, het schrijven en implementeren van het NFT smart contract, het bouwen van de minting website, het opzetten van metadata en het plannen van de lancering en roadmap. Op Zinn Hub kunt u een van deze onderdelen inhuren of een team samenstellen om het hele project te dekken.

De prijs hangt volledig af van de omvang. Een enkel stuk NFT-kunst of een eenvoudige mintpagina bevindt zich aan de onderkant, terwijl een volledige generatieve collectie met een aangepast smart contract, mintsite en lanceringsstrategie aanzienlijk meer kost. Elke Zinner stelt zijn eigen tarieven en pakketten vast, zodat u offertes naast elkaar kunt vergelijken, of een project kunt plaatsen met uw budget en geverifieerde NFT-specialisten naar u toe kunt laten komen met voorstellen.

Ja. Veel Zinners zijn gespecialiseerd in volledige generatieve collecties — het ontwerpen van het basiskarakter, het opbouwen van trait-lagen en het genereren van de volledige voorraad met de juiste zeldzaamheid en metadata. U kunt een complete collectie klaar om te minten laten maken, of alleen de artwork en traits als u de technische kant zelf regelt.

Ja. U vindt ontwikkelaars die NFT smart contracts schrijven en implementeren en de minting website bouwen, inclusief wallet-verbinding, allowlist en reveal-mechanismen. Omdat smart contracts met echt geld omgaan, dient u het portfolio van de ontwikkelaar zorgvuldig te bekijken en een afzonderlijke beveiligingsbeoordeling te overwegen voor lanceringen met een hogere waarde — u kunt auditors vinden op de Smart Contract Audit-marktplaats.

Elke verkoper op Zinn Hub is ID-geverifieerd en vaardigheids-geverifieerd voordat ze diensten kunnen aanbieden, en u kunt hun profiel, portfolio, beoordelingen en eerder werk bekijken voordat u zich vastlegt. Uw betaling wordt veilig in escrow gehouden door het platform en wordt pas vrijgegeven zodra de overeengekomen deliverables zijn geleverd en goedgekeurd, zodat u beschermd bent, zelfs wanneer u voor het eerst met een specialist werkt.

Ja. Zinn Hub ondersteunt meer dan 100 cryptocurrencies naast standaard betaalmethoden, wat het een natuurlijke match maakt voor NFT-teams die liever betalen in de activa die ze al bezitten. Welke methode u ook kiest, de betaling wordt in escrow gehouden totdat het werk is geleverd en goedgekeurd.

Nee. Zinn Hub is een marktplaats voor het inhuren van NFT-services — kunstenaars, ontwikkelaars en strategisten — geen platform voor het maken, vermelden of verhandelen van NFT's. U huurt hier de specialisten in om uw collectie, contract en mint-site te creëren, en uw NFT's leven op de blockchain en op de handelsplatformen die u kiest.

Ja. Elke bestelling wordt door het platform beschermd met een escrow. Uw geld wordt veilig bewaard en pas vrijgegeven aan de Zinner zodra de overeengekomen leveringen zijn geleverd en goedgekeurd. Als er iets misgaat, is het oplossingsproces van het platform er om te helpen, zodat u nooit zomaar geld stuurt en op het beste hoopt.

Huur NFT-artiesten & -ontwikkelaars op Zinn Hub

Een NFT-lancering lijkt één project, maar is in werkelijkheid meerdere tegelijk. Je hebt kunst nodig die mensen echt willen, een slim contract dat fondsen veilig beheert, een mint-site die onder druk blijft werken, mechanismen die eerlijk aanvoelen en marketing die de allowlist vult. Bijna niemand doet dat allemaal goed — daarom is het inhuren van specialisten, in plaats van één manusje van alles, de manier waarop de sterkste collecties worden gebouwd. Op Zinn Hub kun je ze allemaal direct inhuren, met verificatie en escrow-bescherming bij elke bestelling.

Welke NFT-services worden gedekt

NFT-services omvatten kunst, ontwikkeling, strategie en marketing. Aan de kunstkant behoren daar enkele stukken, PFP-stijlcasts en volledige generatieve collecties met traitlagen, zeldzaamheid en metadata toe. Aan de ontwikkelingskant omvat het de NFT-smartcontract — mint, allowlist, reveal en royalties — en de mintingwebsite. Aan de strategiekant omvat het mintmechanics, prijsstelling, roadmap en allowlistplanning, en aan de marketingkant de pre-mint-community en hype. U kunt elk van deze afzonderlijk kopen of de volledige stack in opdracht geven.

Wie huurt NFT-specialisten in

  • Oprichters die een nieuwe collectie lanceren en kunst, contract, mint-site en strategie nodig hebben.
  • Artiesten die kunnen tekenen, maar een ontwikkelaar nodig hebben voor het contract en de mint-site.
  • Merken en makers die voor het eerst NFT's uitbreiden.
  • Bestaande projecten die een tweede drop, afgeleide of utility-uitbreiding in opdracht geven.
  • Teams die alleen schone metadata en trait-setup nodig hebben voor kunst die ze al hebben.

Een dienstenmarktplaats, geen handelsplatform

Het is de moeite waard om duidelijk te zijn over wat Zinn Hub is. Het is een marktplaats voor het inhuren van NFT-diensten — de mensen die uw project bouwen — geen platform voor het minten, listen of verhandelen van NFT's. Uw collectie leeft on-chain en op welke handelsplaatsen u ook kiest. Wat u hier krijgt, is geverifieerd talent en de bescherming van platform escrow: elke Zinner is ID-geverifieerd en vaardigheids-geverifieerd, uw betaling wordt vastgehouden totdat de overeengekomen deliverables zijn geleverd en goedgekeurd, en meer dan 100 cryptocurrencies worden ondersteund met directe uitbetalingen voor verkopers.

Het hele lanceringsteam opbouwen

Omdat een drop meerdere vaardigheden vereist, stellen veel oprichters hier een klein team samen: een kunstenaar voor de collectie, een ontwikkelaar voor het contract en de mint-site, een ontwerper voor het merk en een marketer om de pre-mint aan te drijven. Voor contracten met hogere waarde is het ook verstandig om vóór de lancering een afzonderlijke veiligheidsbeoordeling in te stellen. U kunt al deze specialisten op één plek vinden.

Klaar om uw NFT-collectie op de juiste manier op te bouwen?

Zoek een NFT-specialist
Web3 Design Marktplaats → Smart Contract Ontwikkeling Marktplaats → Zinn Hub vs Fiverr → Zinn Hub vs Upwork →
🚀 Nieuw op Zinn Hub

Twee nieuwe manieren om freelanceservices op Zinn Hub te vinden.

Post een projectbrief en ontvang aangepaste voorstellen van Zinners, of blader door volledige freelancerprofielen met portfolio's, beoordelingen, ratings en voltooiingspercentages. Elke Zinner op het platform is geverifieerd.

✓
Rich Zinner profielen met portfolio's, beoordelingen en ratings
✓
Plaats een project, ontvang aangepaste voorstellen van geverifieerde Zinners
✓
Blader door Zinner-winkels om het volledige aanbod van Zinns van een verkoper te zien
✓
Bericht voordat u zich vastlegt — geen verrassingen, geen giswerk
🌟 Zinner Profiel
Topgewaardeerd
Orga T.
Web3 & SEO Specialist
★★★★★
5.0
· 127 recensies
98%
Voltooiing
69
Zinns Live
<1u
Antwoord
Blader door Zinner Stores
🚀 Begin vandaag nog met verkopen

Zet je vaardigheden om in inkomen.
Verkoop diensten op Zinn Hub

Of je nu een SEO-expert, webontwikkelaar, content schrijver of grafisch ontwerper bent — bied je freelance diensten aan in 24 specialistische categorieën en bereik klanten die actief op zoek zijn naar jouw vaardigheden. Geen listingkosten. De laagste commissie van elk freelance platform.

✓
0% commissie op uw eerste $500 aan verkopen
✓
Directe uitbetalingen naar Stripe, PayPal of crypto
✓
24 specialistische categorieën voor gerichte zichtbaarheid
✓
Tarieven al vanaf 7% — Fiverr rekent 20%

Download de Zinn Hub App

Meldingen · Snellere toegang · Vollscherm

Tik Share in uw browser

➜ Tik vervolgens op "Toevoegen aan startscherm"