Zinn Hub
0
Je winkelwagen
0
Platformvergelijking
ZH
VS
FJ

Zinn Hub vs Fat Joe: De Volledige Vergelijking

Open marktplaats versus white-label bureau. Kies je eigen linkbuilders met zichtbare recensies en escrow-bescherming, of betaal bureauprijzen voor uitbesteed werk waar je geen controle over hebt. Hier is de volledige uitsplitsing.

In één oogopslag

Drie dingen die er het meest toe doen

Keuze van de aanbieder
Geen keuze op Fat Joe
U kiest
Bladeren, vergelijken, kies uw linkbuilder
Betalingsbescherming
Betaal vooraf op Fat Joe
Escrow beveiligd
Betaling vastgehouden totdat u het werk goedkeurt
Linkprijzen
Vanaf $81/link op Fat Joe
Vanaf $5 op Zinn Hub
Concurrentie op de markt drijft de prijzen omlaag
Functieoverzicht

Volledige vergelijking naast elkaar

FunctieZinn HubFat Joe
ModelOpen marketplace — kies uw providerWhite-label bureau — werk intern uitbesteed
Keuze van de aanbiederBlader door profielen, portfolio's, recensies — u kiestGeen keuze — Fat Joe wijst het werk toe
Linkbuilding PrijzenConcurrerende marktprijzen vanaf $5$81+ per link (DR10+), $378+ (DR50+)
Transparantie van PlaatsingBekijk plaatsingssites voordat u kooptGeen sitezichtbaarheid tot na levering
BetalingsbeschermingEscrow — Stripe & PayPal chargebackBetaal vooraf voordat het werk begint
InhoudskwaliteitKies je schrijver — bekijk voorbeelden en recensiesToegewezen schrijvers, gerapporteerde kwaliteitsinconsistenties
CryptocurrencyIngebouwd — BTC, ETH, USDT + meerNiet ondersteund
Dienstenpakket45+ categorieën — SEO, design, dev, content, marketingSEO-gericht — links, inhoud, citaten, PR
Minimale bestellingGeen minimum — elke dienst, elke prijs$81 minimum per enkele linkplaatsing
Individuele beoordelingenElke provider heeft kopersbeoordelingenAlleen bedrijfsrecensies
CommunicatieDirecte berichten met uw providerAlleen via dashboard — geen direct contact met de provider
Aan de slag met Atlanta SEO Services op Zinn HubNiet gericht op white-labelVolledig white-label reseller-programma
VerkeersgarantiesZichtbare statistieken per provider vóór aankoopBrede verkeersbereiken (100–10K) — laagste gerapporteerd
Oprichter OndersteuningGratis persoonlijke setup met oprichter NeilDashboard-gebaseerde geautomatiseerde bestelling

Informatie gebaseerd op openbaar beschikbare gegevens van beide platforms.

Prijsvergelijking

Zie wat agencymarkering u werkelijk kost

Fat Joe berekent agencykosten die hun outreach-overhead, contentproductie en winstmarge omvatten. Op Zinn Hub stellen linkbuilders rechtstreeks competitieve prijzen in en kies jij de beste waarde.

Gastbericht (DR30+)
$129+ op Fat Joe
Vanaf $25 op Zinn Hub
Tot 80% minder
Niche Edit (DR50+)
$378+ op Fat Joe
Vanaf $40 op Zinn Hub
Tot 89% minder
10 Links / Maand
$810+ op Fat Joe
Vanaf $100 op Zinn Hub
Budget gaat verder
Betere waarde

Dezelfde links, een fractie van de prijs

Uit externe beoordelingen bleek dat dezelfde plaatsingen die beschikbaar zijn op Fat Joe elders voor een fractie van de kosten kunnen worden verkregen. In een marktplaatsmodel concurreren aanbieders, wat de kwaliteit verhoogt en de prijzen verlaagt.

  • Kies uw linkbuilder — bekijk hun trackrecord
  • Escrow-bescherming op elke bestelling
  • Concurrerende marktprijzen — geen agencyopslag
  • Directe communicatie met uw provider
  • Cryptocurrency betalingen geaccepteerd
  • Geen minimale bestelling, geen beheerde pakketten vereist
Inkomstencalculator openen → Plan uw jaarlijkse inkomsten →
Betalingen

Hoe uw geld wordt beschermd

Escrow-bescherming versus vooraf betalen — een cruciaal verschil voor linkbuilding.

Zinn Hub — Kopersbetalingen

✓ Stripe (Escrow) ✓ PayPal (Escrow) ✓ Crypto ✓ Terugboekingsrechten

Betaling wordt in escrow gehouden totdat u het geleverde werk goedkeurt. Volledige chargeback-bescherming via Stripe en PayPal.

Fat Joe — Kopersbetalingen

✗ Vooraf betalen ✗ Geen escrow ✗ Geen crypto

Volledige betaling voordat het werk begint. Geld-terug-garantie alleen op de eerste bestelling. Terugbetalingsbeleid intern afgehandeld door Fat Joe.

Voor kopers

Buyer Feature Face-Off

🔗Linkbuilding
Zinn Hub

Blader door linkbuilders per niche, bekijk plaatsingssites, controleer geverifieerde recensies en kies wie uw links bouwt — met escrow-bescherming.

Fat Joe

Selecteer een DR-tier en Fat Joe wijst de plaatsing toe. Geen keuze van site, geen preview van plaatsing. Brede verkeersbereiken betekenen dat een laag bereik gebruikelijk is.

💰Prijzen
Zinn Hub

Aanbieders concurreren op een open marktplaats. Concurrentie verhoogt de kwaliteit en verlaagt de prijzen. Geen agentuuroverhead in de prijs.

Fat Joe

Vaste bureauprijzen: $81+ per link (DR10+) tot $378+ (DR50+). Inclusief hun outreach, content en operationele overhead.

🔍Transparantie
Zinn Hub

Volledige providerprofielen met portfolio's, kopersbeoordelingen en zichtbare statistieken. U ziet precies wie het werk doet voordat u zich vastlegt.

Fat Joe

Anoniem werk. U weet niet wie uw inhoud schrijft of waar uw links worden geplaatst tot na de levering.

🛡️Betalingsbescherming
Zinn Hub

Escrow via Stripe en PayPal. Betaling vastgesteld totdat u het werk goedkeurt. Volledige terugboekingsrechten via betalingsverwerkers.

Fat Joe

Betaal vooraf voordat het werk begint. Geld-terug-garantie op de eerste bestelling. Daarna worden terugbetalingen intern afgehandeld.

✍️Kwaliteit van de inhoud
Zinn Hub

Kies je schrijver op basis van voorbeelden, recensies en niche-expertise. Directe communicatie betekent dat je verwachtingen duidelijk kunt stellen.

Fat Joe

Inhoud geschreven door toegewezen schrijvers. Recensies melden variabele kwaliteit. Geen direct contact met de persoon die uw inhoud schrijft.

💬Communicatie
Zinn Hub

Stuur uw linkbuilder direct een bericht voor, tijdens en na het project. Bespreek vereisten, stel vragen, ontvang updates.

Fat Joe

Zelfbedieningsdashboard. Dien bestellingen in en wacht op levering. Geen direct contact met de mensen die uw werk uitvoeren.

Voor freelancers

Direct verkopen vs achter een bureau werken

💼Uw merk
Zinn Hub

Volledig gebrande storefront. Uw naam, logo, portfolio, recensies, prijzen — klanten weten precies wie ze inhuren.

Fat Joe

Anoniem white-label werk. Uw vaardigheden worden verkocht onder het merk van Fat Joe. Klanten weten nooit dat u bestaat.

💰Uw inkomsten
Zinn Hub

Stel je eigen prijzen in. 0% commissie op de eerste $500, daarna een glijdende schaal. Directe uitbetalingen naar je eigen Stripe of PayPal.

Fat Joe

Fat Joe bepaalt het tarief. Het bureau houdt een aanzienlijke marge. U ontvangt wat zij per stuk toewijzen.

📈Klantrelaties
Zinn Hub

Bouw directe relaties op. Herhaalde zaken, beoordelingen, aanbevelingen — je reputatie groeit met elke voltooide bestelling.

Fat Joe

Geen klantrelatie. Fat Joe is eigenaar van de klant. Je bent een vervangbare bron achter het white-label gordijn.

⚡Uitbetalingssnelheid
Zinn Hub

Instant — kopers betalen rechtstreeks naar uw verbonden Stripe of PayPal bij het afrekenen. Crypto-uitbetalingen elke vrijdag.

Fat Joe

Betaald volgens Fat Joe's schema als contractant. Geen direct koper-naar-verkoper betalingsmodel.

🎯Werkkeuze
Zinn Hub

Kies welke projecten u accepteert. Bepaal uw niche, definieer diensten, prijs uw eigen pakketten. Volledige controle.

Fat Joe

Werk wordt toegewezen. Schrijf inhoud en bouw links waar ze je vertellen. Beperkte controle over waar je aan werkt.

🌍Zichtbaarheid van vermeldingen
Zinn Hub

SEO-geïndexeerde vermeldingen leiden organisch Google-verkeer rechtstreeks naar uw diensten. Uw winkel verschijnt in de zoekresultaten.

Fat Joe

U hebt geen vermelding. Alle marketing en verkeer gaat naar Fat Joe's merk, niet naar het uwe.

Populaire SEO-diensten

Koop deze diensten op Zinn Hub

Alles wat Fat Joe biedt — linkbuilding, content, niche edits, gastberichten — is beschikbaar op Zinn Hub van geverifieerde individuele providers met escrow-bescherming op elke bestelling.

Waarom hier kopen

Dezelfde links, u kiest wie ze bouwt

Fat Joe wijst anonieme teamleden toe aan uw bestelling. Zinn Hub laat u de daadwerkelijke linkbouwers direct inhuren — bekijk hun portfolio's, lees hun recensies en communiceer gedurende het project.

  • Kies uw linkbuilder — bekijk profielen, portfolio's en recensies
  • Escrow-bescherming op elke bestelling
  • Concurrerende marktprijzen — geen agencyopslag
  • Directe communicatie met uw provider
  • Cryptocurrency betalingen geaccepteerd
  • Geen minimale uitgaven, geen beheerde pakketten vereist
Blader door alle marktplaatsen → Meer informatie over verkopen →
Gebruikt u momenteel Fat Joe?

Schakel over naar Marketplace Pricing met Volledige transparantie

Als je geld uitgeeft aan de linkbuildingpakketten van Fat Joe, kun je dezelfde diensten — gastposts, niche-bewerkingen, content — krijgen van geverifieerde individuele providers op Zinn Hub. Blader door providers, vergelijk prijzen, lees recensies en huur in met escrow-bescherming. Geen anonieme teams, geen overheadkosten van een bureau.

Gratis & Persoonlijk

Laat je instellen door de Oprichter — Gratis

Fat Joe geeft je een selfservice dashboard. Zinn Hub geeft je de oprichter. Neil helpt je persoonlijk de juiste linkbuilders en contentproviders voor jouw niche te vinden, je bestellingen in te stellen en advies te geven over de beste aanpak voor je SEO-strategie. Geen kosten, geen addertjes onder het gras.

Boek Zinn Concierge →
  • Vind de juiste linkbuilders voor uw niche
  • Vergelijk aanbieders en prijzen voor uw budget
  • Stel uw eerste bestellingen in met escrow-bescherming
  • Contentstrategie en schrijversaanbevelingen
  • SEO-audit en prioriteitsaanbevelingen
  • Voortdurende ondersteuning en introducties van providers
  • Stripe, PayPal en crypto-betalingsinstelling
  • Geen verplichting — gebruik zoveel of zo weinig als je wilt
Vragen

Zinn Hub vs Fat Joe FAQ

Is Zinn Hub beter dan Fat Joe?+
Het hangt ervan af wat u waardeert. Zinn Hub is een open marktplaats waar u uw eigen linkbuilders kiest, hun recensies en portfolio's bekijkt, rechtstreeks communiceert en betaalt met escrow-bescherming. Fat Joe is een white-label bureau waar u linkpakketten koopt en werk anoniem wordt toegewezen. Zinn Hub biedt meer transparantie, concurrerende marktprijzen en escrow-bescherming. Fat Joe is beter geschikt voor bureaus die een hands-off, white-label wederverkoopervaring willen.
Hoe verschilt linkbuilding tussen Zinn Hub en Fat Joe?+
Op Zinn Hub bladert u door individuele linkbouwers, bekijkt u hun plaatsingsgeschiedenis, controleert u kopersbeoordelingen en kiest u wie uw links bouwt — alles met escrow-bescherming. Op Fat Joe selecteert u een DR-niveau en pakketgrootte, betaalt u vooraf en Fat Joe wijst de plaatsing intern toe. U heeft geen keuze van site, geen preview, en beoordelingen van derden melden brede verkeersbereiken die vaak laagwaardige plaatsingen opleveren voor de betaalde prijs.
Is Fat Joe goedkoper dan Zinn Hub?+
Nee. Fat Joe begint bij $81 per link (DR10+) en gaat tot $378+ per link (DR50+). Onafhankelijke beoordelingen hebben aangetoond dat dezelfde plaatsingen die via Fat Joe beschikbaar zijn, op andere platforms aanzienlijk goedkoper kunnen worden verkregen — in sommige gevallen 70–80% goedkoper. Op Zinn Hub zorgt marktconcurrentie tussen providers ervoor dat de prijzen dalen, terwijl de kwaliteitsverantwoording via kopersbeoordelingen behouden blijft.
Heeft Zinn Hub escrow-bescherming?+
Ja. Alle betalingen op Zinn Hub gaan via Stripe of PayPal, die volledige chargeback-bescherming bieden. Uw betaling wordt vastgehouden totdat u het geleverde werk goedkeurt. Fat Joe vereist volledige betaling vooraf voordat het werk begint. Ze bieden een geldterug-garantie op uw eerste bestelling, maar daarna worden terugbetalingen via hun eigen interne proces afgehandeld.
Kan ik kiezen waar mijn links op Fat Joe worden geplaatst?+
Nee. Op Fat Joe selecteert u een DR-tier en zij wijzen de plaatsingssite toe. U ziet pas op welke site uw link komt te staan na levering. De opgegeven verkeersbereiken zijn breed (bijv. 100–10,000) en recensies melden dat plaatsingen vaak aan de onderkant landen. Op Zinn Hub kunt u de plaatsingssites, statistieken en geschiedenis van elke provider evalueren voordat u koopt.
Ondersteunt Zinn Hub cryptocurrency?+
Ja. Elke verkoper op Zinn Hub accepteert automatisch cryptocurrency — BTC, ETH, USDT en meer. Geen portemonnee-instelling vereist. Verkopers ontvangen wekelijks crypto-uitbetalingen. Fat Joe ondersteunt geen cryptocurrency-betalingen.
Is Fat Joe goed voor bureaus?+
Fat Joe is specifiek gebouwd voor bureaus die white-label linkbuilding op schaal nodig hebben. Als u SEO-diensten onder uw eigen merk wilt doorverkopen zonder dat klanten weten wie het werk doet, is het white-label model van Fat Joe ontworpen voor dat gebruiksscenario. Als u echter transparantie, concurrerende prijzen, keuze van de provider en escrow-bescherming wilt – of het nu voor uw eigen projecten of voor klanten is – biedt het marktplaatsmodel van Zinn Hub meer waarde en verantwoordelijkheid.
Is Zinn Hub veilig en legitiem?+
Ja. Zinn Hub is eigendom van en wordt beheerd door Zinn Digital LTD, een in het VK geregistreerd bedrijf (bedrijfsnummer: 16385785) gevestigd op 71-75 Shelton Street, Covent Garden, Londen. Betalingen worden verwerkt via Stripe en PayPal — twee van 's werelds meest vertrouwde betalingsproviders. Het platform wordt gerund door veteranen uit de branche met meer dan 25 jaar ervaring in SEO en digitale marketing.
Begin

Klaar om een betere manier te proberen?

🛒 Koop SEO-diensten

Blader door geverifieerde linkbuilders, content schrijvers en SEO-providers. Escrow beschermd, scherp geprijsd.

Bladeren door Services →

💼 Begin met verkopen

Verkoop uw linkbuilding- en SEO-services rechtstreeks. Uw merk, uw prijzen, directe uitbetalingen.

Registreren als verkoper →

Vergelijk andere platforms of verken meer

Download de Zinn Hub App

Meldingen · Snellere toegang · Vollscherm

Tik Share in uw browser

➜ Tik vervolgens op "Toevoegen aan startscherm"