Zinn Hub
0
Troli Anda
0
Alternatif Fiverr · Pembangunan Tanpa Kod

Alternatif Fiverr Dibina untuk Pembangunan Tanpa Kod

Need a Bubble app, Webflow site or FlutterFlow MVP built right? Stop rolling the dice on Fiverr. Zinn Hub® connects you with verified no-code developers who actually know their platforms — with real portfolios, transparent pricing and no upsells. Pay the price you see — no buyer fees — and every order is held safely in escrow until you approve the build.

FiverrTemplat yang diubah suai & jualan tambahan
VS
Zinn HubPakar platform yang disahkan
Jawapan pantas

Ya — Zinn Hub adalah alternatif Fiverr yang lebih baik untuk pembangunan tanpa kod. Anda mengupah Zinners yang disahkan — pakar tanpa kod dan kod rendah Zinn Hub, setiap satu ID- dan kemahiran-disahkan dengan portfolio sebenar yang boleh anda semak — merentasi Bubble, Webflow, FlutterFlow, Adalo, Glide, Softr, Airtable dan Zapier. Anda mendapat harga yang telus tanpa jualan tambahan, tiada yuran pembeli, akses editor yang dipersetujui kepada binaan anda sendiri, escrow sehingga anda meluluskan, ulasan pembelian yang disahkan sahaja, dan anda boleh membayar dengan kad, PayPal atau 100+ mata wang kripto. Penjual menyimpan 0% komisen pada $500 pertama mereka (kemudian serendah 7%), jadi pembangun baru terbaik datang ke sini dahulu.

Mengapa Fiverr tidak mencukupi untuk projek tanpa kod

Kekecewaan sebenar daripada pengasas dan perniagaan yang mengupah pembangun tanpa kod di Fiverr.

Binaan templat dijual sebagai tersuai

Penjual mengklon templat Bubble atau Webflow percuma, menukar warna, dan memanggilnya tersuai. Anda membayar untuk kerja asli dan menerima projek permulaan yang diubah suai.

Tiada bukti kepakaran platform

Sesiapa sahaja boleh menyenaraikan "pembangun Bubble" sebagai kemahiran di Fiverr. Tiada pengesahan portfolio, tiada semakan, tiada cara untuk mengesahkan mereka pernah menghantar aplikasi sebenar sebelum ini.

Peningkatan skop & jualan tambahan tersembunyi

Laman web Webflow $200 dengan cepat menjadi $800 setelah penjual mengenakan bayaran tambahan untuk reka bentuk responsif, persediaan CMS, borang dan integrasi yang sepatutnya disertakan.

Tiada kepastian akses sumber

Sesetengah penjual membina aplikasi anda pada akaun mereka sendiri dan menahannya sebagai tebusan — pemindahan akses editor menjadi bayaran tambahan, atau mustahil sama sekali.

Penyerahan yang bermasalah, tiada sokongan

Setelah pesanan ditandakan "dihantar", mendapatkan pembetulan pepijat adalah satu perjuangan. Sistem semakan Fiverr tidak dibina untuk kerja perisian berulang.

Tarikh akhir terlepas, tiada akauntabiliti

Penjual menerima pesanan, berdiam diri selama beberapa hari, kemudian tergesa-gesa menyiapkan binaan yang separuh siap untuk memenuhi tarikh akhir. Sistem ini memberi ganjaran kepada kelajuan penghantaran berbanding kualiti.

Zinn Hub vs Fiverr untuk pembangunan tanpa kod

Perbandingan langsung untuk mengupah pembangun Bubble, Webflow, FlutterFlow dan Adalo.

Zinn Hub berbanding Fiverr untuk pembangunan tanpa kod
Apa yang pentingFiverrZinn Hub
Pembangun tanpa kod yang disahkanCampuranID + kemahiran disahkan
Pengesahan portfolio & binaanTidak ditunjukkanYa
Penapisan khusus platform (Bubble, Webflow…)AsasLanjutan
Harga telus, tiada jualan tambahanTidak dijaminYa
Akses sumber / editor kepada binaan andaTidak dijaminDipersetujui dalam taklimat
Ulasan pembelian yang disahkan sahajaTidakYa
Komunikasi pembangun langsungYaYa
0% komisen pada $500 pertamaTidakYa
Yuran pembeliYuran perkhidmatan ditambah semasa pembayaranTiada — bayar harga yang anda lihat
Escrow & perlindungan pembeliYaYa — bayaran balik ke Zinn Wallet
Pembayaran kriptoTidak100+ mata wang kripto

Zinns Tanpa Kod tersedia sekarang

Perkhidmatan sebenar daripada Zinners yang disahkan — semak hasil langsung di seluruh pasaran.

Zinns

Lihat semua di Zinns →

Pekerja Bebas

Lihat semua dalam Pekerja Bebas →

Kategori Pekerja Bebas

Lihat semua dalam Kategori Freelancer →

Penjual

Lihat semua dalam Penjual →

Projek

Lihat semua dalam Projek →

Artikel

Lihat semua dalam Artikel →

Bantuan

Lihat semua dalam Bantuan →

Zinns Teratas ⚡

Lihat semua Pembangunan Tanpa Kod →

Mengapa mengupah pembangun tanpa kod di Zinn Hub

Dibina untuk pengasas dan perniagaan yang memerlukan binaan tanpa kod yang boleh dipercayai — bukan perjudian Fiverr.

Pakar platform yang disahkan

Setiap penjual tanpa kod disahkan ID dan kemahiran. Anda melihat portfolio sebenar, kepakaran platform yang disahkan dan sejarah projek tulen — bukan penerangan gig yang direka-reka.

0% komisen pada $500 pertama

Penjual menyimpan lebih banyak, jadi mereka menetapkan harga yang adil — tiada kadar yang melambung untuk menampung yuran platform. Pendapatan pertama pembangun $500 adalah bebas komisen, kemudian serendah 7%.

Escrow pada setiap binaan

Pembayaran anda dipegang dalam escrow sehingga anda telah menyemak dan meluluskan projek yang dihantar. Jika ia tidak sepadan dengan ringkasan, minta semakan atau bayaran balik.

Pembayaran segera untuk penjual

Pembangun dibayar ke Stripe atau PayPal mereka sebaik sahaja anda melepaskan escrow — tiada penahanan Fiverr 14 hari. Itu menarik bakat tanpa kod yang ingin dibayar dengan segera.

100+ pilihan pembayaran kripto

Bayar dengan Bitcoin, Ethereum, USDT atau mana-mana 100+ mata wang kripto bersama kad dan PayPal — sesuai untuk pasukan antarabangsa dan pengasas Web3.

Kedai pembangun berjenama

Pembangun mempamerkan jenama mereka sendiri dan etalase tersuai, bukan profil generik — jadi anda mengupah profesional sebenar dengan reputasi untuk dilindungi.

Tiada yuran pembeli

Harga yang anda lihat pada Zinn adalah harga yang anda bayar — tiada yuran perkhidmatan yang dikenakan semasa pembayaran, dan tiada tambahan tersembunyi.

Harga telus, tiada jualan tambahan

Skop dan harga adalah jelas sebelum anda memesan, jadi pembinaan tidak akan membengkak di pertengahan projek dengan caj untuk perkara yang sepatutnya disertakan.

Akses sumber & editor

Akses editor atau sumber kepada binaan anda sendiri dipersetujui terlebih dahulu dalam taklimat — jadi aplikasi yang telah siap adalah milik anda, bukan sesuatu yang anda sewa daripada penjual.

Lancarkan aplikasi anda dengan bakat tanpa kod yang disahkan

Semak imbas pembangun Bubble, Webflow, FlutterFlow dan Adalo yang disahkan, atau siarkan projek dan biarkan mereka datang kepada anda — harga telus, perlindungan escrow dan tiada yuran tersembunyi.

Gambaran yang lebih besar di sebalik Zinn Hub

Bukan ciri — tetapi berbaloi untuk dibaca bersama perbandingan ini. Dua halaman menerangkan bagaimana Zinn Hub sebenarnya berfungsi di bawah: mengapa yuran lebih adil, dan bagaimana halangan bahasa dihapuskan.

Yuran & Pengesahan

Pasaran Freelance yang Lebih Adil

Tiada yuran pembeli, dengan harga yang anda lihat adalah harga yang anda bayar. 0% komisen pada $500 pertama pencipta. Perlindungan pembeli penuh pada setiap pesanan termasuk pembayaran kripto. Pengesahan ID dan bukti kerja pada setiap Zinner. Asas ekonomi yang menjadi tunjang segala-galanya.

Baca halaman →
Bahasa & Jangkauan

Pasaran Freelance Global

45 bahasa platform penuh, 57 anda boleh dihubungi, 59 mata wang paparan. Setiap penyenaraian, mesej, ulasan — dan teks di dalam imej penyenaraian — diterjemahkan antara anda dan Zinner anda. Upah orang terbaik untuk pekerjaan itu, bukan penutur bahasa Inggeris terbaik.

Baca halaman →

Teroka pasaran pembangunan berkaitan

Selami lebih mendalam pasaran yang paling relevan untuk membina produk anda.

Pengambilan tanpa kod — soalan lazim

Mengapa saya perlu mengupah pembangun tanpa kod di Zinn Hub dan bukannya Fiverr?

Zinn Hub mengesahkan identiti dan portfolio setiap pembangun tanpa kod. Anda melihat contoh projek sebenar, ulasan pembelian yang disahkan dan harga yang telus tanpa yuran tersembunyi. Selain itu, 0% komisen pada $500 pertama bermakna penjual boleh menetapkan harga yang adil dan bukannya menaikkan kadar untuk menampung yuran platform.

Platform tanpa kod apakah yang digunakan oleh pekerja bebas Zinn Hub?

Kategori tanpa kod dan kod rendah Zinn Hub merangkumi Bubble, Webflow, FlutterFlow, Adalo, Glide, Softr, automasi Airtable, integrasi Zapier dan banyak lagi. Anda boleh menapis mengikut platform untuk mencari pakar dalam alat yang tepat yang anda perlukan.

Bagaimana Zinn Hub melindungi pembeli yang mengupah pembangun tanpa kod?

Semua pembayaran dipegang dalam escrow sehingga anda meluluskan kerja yang dihantar. Jika projek tidak memenuhi spesifikasi yang dipersetujui, anda boleh meminta semakan atau bayaran balik. Ini menghapuskan risiko membayar pendahuluan untuk binaan tanpa kod yang tidak berkualiti.

Adakah saya akan mendapat akses editor penuh kepada binaan tanpa kod saya?

Ya — akses editor atau sumber kepada binaan anda sendiri dipersetujui dalam ringkasan sebelum kerja bermula, jadi projek dipindahkan kepada anda setelah selesai. Anda tidak dibiarkan menyewa akses kepada aplikasi anda sendiri, dan syarat akses yang dipersetujui dilindungi oleh perlindungan pembeli.

Adakah pembangun tanpa kod lebih murah di Zinn Hub atau Fiverr?

Zinn Hub memberi tumpuan kepada harga yang telus dan adil dan bukannya perlumbaan ke bawah. Harga Fiverr yang sangat rendah sering bermaksud kerja berasaskan templat atau jualan tambahan tersembunyi. Tanpa yuran pembeli dan 0% komisen pada $500 pertama, kerja berkualiti kekal pada harga yang kompetitif.

Adakah terdapat sebarang yuran pembeli di Zinn Hub?

Tidak. Harga yang anda lihat pada Zinn adalah harga yang anda bayar — tiada yuran perkhidmatan pembeli ditambah semasa pembayaran, tidak seperti Fiverr. Jika penghantaran tidak sepadan dengan ringkasan, sebarang bayaran balik akan masuk ke Zinn Wallet anda untuk digunakan dengan Zinner lain.

Bolehkah saya membayar untuk pembangunan tanpa kod dengan mata wang kripto di Zinn Hub?

Ya. Zinn Hub menyokong lebih daripada 100 pilihan pembayaran mata wang kripto di samping kaedah tradisional seperti PayPal dan kad kredit, menjadikannya salah satu pasaran bebas yang paling fleksibel untuk pembayaran antarabangsa.

🚀 Baharu di Zinn Hub

Dua cara baharu untuk mencari perkhidmatan pekerja bebas di Zinn Hub.

Siarkan ringkasan projek dan terima cadangan tersuai daripada Zinners, atau semak imbas profil pekerja bebas penuh dengan portfolio, ulasan, penilaian dan kadar penyiapan. Setiap Zinner di platform disemak.

✓
Profil Zinner yang kaya dengan portfolio, ulasan & penilaian
✓
Siarkan projek, dapatkan cadangan tersuai daripada Zinners yang disemak
✓
Semak imbas kedai Zinner untuk melihat rangkaian penuh Zinns penjual
✓
Mesej sebelum anda komited — tiada kejutan, tiada tekaan
🌟 Profil Zinner
Penilaian Tertinggi
Orga T.
Pakar Web3 & SEO
★★★★★
5.0
· 127 ulasan
98%
Selesai
69
Zinns Live
<1j
Respons
Semak Imbas Kedai Zinner
🚀 Mula Menjual Hari Ini

Jadikan Kemahiran Anda Sumber Pendapatan.
Jual Perkhidmatan di Zinn Hub

Sama ada anda pakar SEO, pembangun web, penulis kandungan, atau pereka grafik — senaraikan perkhidmatan bebas anda merentasi 24 kategori pakar dan capai pelanggan yang aktif mencari kemahiran anda. Yuran penyenaraian sifar. Komisen terendah daripada mana-mana platform bebas.

✓
0% komisen pada $500 pertama anda dalam jualan
✓
Pembayaran segera ke Stripe, PayPal atau kripto
✓
24 kategori pakar untuk keterlihatan yang disasarkan
✓
Kadar serendah 7% — Fiverr mengenakan 20%

Dapatkan Aplikasi Zinn Hub

Pemberitahuan · Akses lebih pantas · Skrin penuh

Ketik Kongsi dalam pelayar anda

➜ Kemudian ketik "Tambah ke Skrin Utama"