Zinn Hub
0
Ваш кошик
0
⭐ Найкраща альтернатива Later

Альтернатива Later — Професійні послуги соціальних медіа

Later schedules posts beautifully but you still create everything yourself. Zinn Hub® connects you with verified social media professionals who handle content creation, strategy, and engagement — actual marketing, not just a calendar.

Переглянути послуги з маркетингу в соціальних мережах →

Чому варто розглянути альтернативу Later?

Пізніше він здобув репутацію візуального планувальника Instagram — і для цього конкретного випадку він працює добре. Календар із перетягуванням, візуальний попередній перегляд сітки та функції посилання в біографії відшліфовані та зручні для користувача. Але Later — це інструмент планування, а не маркетингове рішення. Він робить публікації візуально привабливими, але нічого не робить, щоб допомогти вам створити контент, розробити стратегію, написати привабливий текст або збільшити вашу аудиторію.

Підписка Later фінансує візуальний календар, який все ще вимагає вашого щоденного часу та творчих зусиль. Zinn Hub пропонує перевірених фахівців з маркетингу в соціальних мережах, які керують повним робочим процесом, а також копірайтерів для соціальних мереж та дизайнерів, які створюють контент, який Later очікує від вас.

Сотні

SMM-фахівці

100%

Захищено Escrow

4.9★

Середня оцінка

100%

Людський досвід

Чому люди шукають альтернативи Later

Later чудово справляється з візуальним плануванням, але залишає справжню маркетингову роботу вам.

📸

Обмеження, орієнтовані на Instagram

Later був створений для Instagram, і це видно. Хоча він підтримує інші платформи, функції для TikTok, LinkedIn та Twitter/X здаються другорядними порівняно з дизайном, орієнтованим на Instagram.

📝

Без створення контенту

Later надає гарний порожній календар. Кожна фотографія, ролик, підпис і історія повинні надходити від вас. Інструмент організовує ваш контент, але не допомагає його створювати.

📊

Обмежена аналітика

Аналітика Later є базовою — метрики на рівні публікацій без стратегічних інсайтів, необхідних для прийняття рішень щодо контенту. Розуміння того, що працює, вимагає глибшого аналізу.

💰

Зростаючі витрати на підписку

Вартість підписки Later зростає, особливо для команд, за інструмент, який вимагає вашого постійного творчого внеску.

🔗

Залежність від посилання в біографії

Функція Linkin.bio від Later створює залежність від платформи. Ваша сторінка link-in-bio існує лише доки ви платите за Later.

⚡

Без стратегії зростання

Послідовне планування контенту важливе, але недостатнє для зростання. Later не надає аналізу аудиторії, рекомендацій щодо трендів або тактик зростання.

Чи варто Later для соціальних мереж?

Later, мабуть, найкращий візуальний планувальник, особливо для брендів, орієнтованих на Instagram. Якщо у вас вже є робочий процес створення контенту, ресурси для дизайну та можливості копірайтингу, Later чудово організовує та представляє ваш контент-календар.

Але для компаній, які мають проблеми з тим, що публікувати, а не коли публікувати, інструмент планування вирішує неправильну проблему. Фахівці з соціальних мереж та копірайтери Zinn Hub беруть на себе творчу роботу — надаючи контент-календарі, готову до публікації графіку та захоплюючий текст, який заповнює будь-який інструмент планування (або публікується безпосередньо).

Zinn Hub проти Later — Порівняння

Найм фахівців із соціальних мереж проти самостійного управління всім за допомогою Later.

ФункціяZinn HubПізніше
Створення контенту✓ Професійний контент включеноВи створюєте все
Візуальне планування~ Часто обробляється провайдерами✓ Найкращий у своєму класі візуальний календар
Стратегія✓ Розробка експертної стратегіїБез стратегічного керівництва
Копірайтинг✓ Професійний соціальний текстВи пишете всі підписи
Експертиза Instagram✓ Перевірені IG-спеціалісти✓ Потужні функції Instagram
Мультиплатформний✓ Спеціалісти для кожної платформи~ Спочатку Instagram, інші обмежені
Ціноутворення✓ За проект — без підписки~ $25-80/місяць
Захист покупця✓ Повний захист ескроуНе застосовується — інструмент для самостійного використання
Криптоплатежі✓ 200+ криптовалютиНедоступно

Як працюють Послуги соціальних медіа на Zinn Hub

Отримання професійних послуг із соціальних медіа на Zinn Hub замінює потребу в інструментах планування.

1

Переглянути спеціалістів

Переглядайте перевірених фахівців із соціальних мереж. Знайдіть спеціалістів з Instagram, менеджерів кількох платформ або копірайтерів.

2

Обговорити стратегію

Поділіться своїми рекомендаціями щодо бренду, аудиторією та цілями. Обговоріть стиль контенту, частоту публікацій та результати.

3

Замовлення з захистом

Замовляйте із захистом ескроу. Платіж утримується, доки ви не затвердите весь вміст та результати.

4

Переглянути та затвердити

Перегляньте календарі контенту, графіку та текст. Затвердіть для виплати.

Кому варто обрати Zinn Hub пізніше?

Виберіть Zinn Hub, якщо ви втомилися витрачати години на створення контенту для заповнення красивого календаря Later. Ідеально підходить для компаній, яким потрібен професійний маркетинг у соціальних мережах, а не просто інтерфейс планування.

✅ Переваги Zinn Hub

  • Професійне створення контенту включено
  • Розробка стратегії від експертів платформи
  • Послуги копірайтингу для соціальних мереж
  • Спеціалісти для кожної платформи
  • Без підписок — оплата за проект
  • Захист ескроу на кожне замовлення
  • Криптовалютні платежі (200+ монет)

💡 Пізніші сильні сторони

  • Гарний візуальний календар контенту
  • Найкраще планування публікацій в Instagram
  • Функція попереднього перегляду візуальної сітки
  • Інструмент Посилання в біо включено
  • Зручний інтерфейс
  • Доступна місячна підписка

Пов'язані Альтернативи соціальних мереж

Вивчаєте альтернативи для інших платформ управління соціальними мережами? Порівняйте також ці варіанти.

🐝

Альтернатива SocialBee

Повне порівняння SocialBee та Zinn Hub. Читати альтернативу SocialBee →

📊

Альтернатива буферу

Повне порівняння Buffer та Zinn Hub. Читати альтернативу Buffer →

🦉

Альтернатива Hootsuite

Повне порівняння Hootsuite та Zinn Hub. Читати альтернативу Hootsuite →

Готові до Соціальних мереж під ключ?

Переглядайте перевірених фахівців із соціальних мереж на Zinn Hub. Контент, стратегія та зростання — все це в руках експертів.

Переглянути послуги з маркетингу в соціальних мережах →

Найкращі Zinns ⚡

Переглянути весь маркетинг у соціальних мережах Instagram →

Micro Zinns ⚡

Переглянути всі Micro Zinns →

Часто задавані питання

Поширені питання про альтернативи Later та наймання фахівців із соціальних мереж.

Інструмент для візуального планування публікацій у соціальних мережах, спочатку орієнтований на Instagram. Плани продаються за місячною підпискою.

Планування — це лише частина SMM. Створення контенту, стратегія та копірайтинг все ще залишаються на вас.

Так — перевірені фахівці Instagram з контенту, Reels, залучення та зростання.

Так — безкоштовно приєднатися. Оплата за проект із захистом ескроу.

Так — Bitcoin, Ethereum, USDT та 200+ криптовалюти через NOWPayments.

Безкоштовна послуга

Не знаєте, з чого почати?
Зустрічайте Zinn Concierge

Отримайте безкоштовну особисту консультацію щодо проєкту від нашого генерального директора з більш ніж 25 роками цифрового досвіду. Ми оцінимо ваші цілі, підберемо відповідних перевірених фрілансерів та контролюватимемо ваш проєкт від брифу до доставки — безкоштовно.

  • Експертна консультація
  • Відібрані таланти
  • Повний нагляд за проєктом
  • 100% Безкоштовно
Отримайте безкоштовну консультацію

Без зобов'язань · Без комісій · Без агресивних продажів

Зв'яжіться з Zinn Hub

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб отримувати оновлення, брати участь у конкурсах та дізнаватися новини спільноти

🚀 Нове на Zinn Hub

Два нові способи знайти послуги фрілансерів на Zinn Hub.

Опублікуйте опис проекту та отримайте індивідуальні пропозиції від Zinners, або перегляньте повні профілі фрілансерів з портфоліо, відгуками, рейтингами та показниками завершення. Кожен Zinner на платформі перевіряється.

✓
Розширені профілі Zinner з портфоліо, відгуками та рейтингами
✓
Опублікуйте проєкт, отримайте індивідуальні пропозиції від перевірених Zinner
✓
Перегляньте магазини Zinner, щоб побачити повний асортимент Zinns продавця
✓
Напишіть повідомлення, перш ніж зобов'язуватися — без сюрпризів, без здогадок
🌟 Профіль Zinner
Найвищий рейтинг
Орга Т.
Web3 та SEO-спеціаліст
★★★★★
5.0
· 127 відгуків
98%
Завершення
69
Zinns Live
<1 год
Відповідь
Переглянути магазини Zinner
🚀 Почніть продавати сьогодні

Перетворіть свої навички на дохід.
Продавайте послуги на Zinn Hub

Незалежно від того, чи є ви експертом з SEO, веб-розробником, автором контенту або графічним дизайнером — розміщуйте свої фріланс-послуги в 24 спеціалізованих категоріях та охоплюйте клієнтів, які активно шукають ваші навички. Нульова плата за розміщення. Найнижча комісія серед усіх фріланс-платформ.

✓
0% комісія від ваших перших $500 продажів
✓
Миттєві виплати на Stripe, PayPal або крипто
✓
24 спеціалізовані категорії для цільової видимості
✓
Ціни від 7% — Fiverr стягує 20%

Отримайте додаток Zinn Hub

Сповіщення · Швидший доступ · Повний екран

Натисніть Поділитися у вашому браузері

➜ Потім натисніть "Додати на головний екран"