Zinn Hub
0
Kosara
0
⭐ Top Hatchwise alternatíva

Hatchwise alternatívát keres?

Hatchwise is contest-only with limited design categories. Zinn Hub® lets you hire verified designers directly for any project — logos, web design, branding, and more — with escrow protection and zero platform fees.

Böngésszen az ellenőrzött tervezők között →

Tervezési platformok összehasonlítása

A Hatchwise egy tervezési versenyplatform, amely logótervezésre és névválasztási versenyekre specializálódott. A platform a vállalkozásokat tervezőkkel köti össze egy versenyalapú modell segítségével, ahol több kreatív szakember nyújt be pályázatot az Ön briefje alapján, és Ön választja ki a nyertes tervet. A Hatchwise réspiaci hírnevet szerzett megfizethető logóversenyeivel és üzleti névválasztási szolgáltatásaival.

A $199-tól induló versenycsomagokkal az alapvető logótervezéshez a Hatchwise versenyképes áron van a versenyplatformok piacán. A névverseny funkció egy megkülönböztető tényező, amely lehetővé teszi a vállalkozások számára, hogy a vizuális tervezés mellett márkaneveket, szlogeneket és jelmondatokat is crowdsourcingoljanak. Azonban a korlátozott tervezési kategóriák, a csak verseny alapú modell és a szűk szolgáltatási kör sok vállalkozást arra késztet, hogy szélesebb körű piactéri alternatívákat keressen.

1,000-es

Ellenőrzött tervezők

100%

Biztonságos fizetések

4.9★

Átlagos értékelés

100K+

Befejezett megrendelések

Miért keresnek az emberek Hatchwise alternatívákat

A Hatchwise jól szolgálja a logó- és névtervezési niche-t, de számos tényező arra készteti a vállalkozásokat, hogy alternatívákat keressenek.

📋

Korlátozott kategóriák

A Hatchwise elsősorban logótervezésre és névversenyekre összpontosít. Azoknak a vállalkozásoknak, amelyek webdesignra, márkaidentitásra, csomagolásra vagy más tervezési munkára van szükségük, máshol kell keresniük.

🏆

Csak verseny modell

Ellentétben azokkal a platformokkal, amelyek versenyeket és közvetlen felvételt is kínálnak, a Hatchwise kizárólag versenyeken keresztül működik. Nincs lehetőség közvetlenül böngészni és felvenni egy adott tervezőt.

🎨

Specifikus munkával kapcsolatos aggodalmak

Minden tervező egyetlen díjért versenyez, ami azt jelenti, hogy a legtöbb kreatív munka kompenzáció nélkül marad. Ez korlátozza a felső kategóriás professzionális tervezők részvételét.

👥

Kisebb tervezői pool

A Hatchwise kisebb tervezői közösséggel rendelkezik, mint a nagyobb platformok, mint például a DesignCrowd vagy a 99designs, ami kevesebb beküldést és kisebb változatosságot jelenthet versenyenként.

🔧

Alapvető platformfunkciók

A platform kevesebb eszközt és funkciót kínál a nagyobb versenyplatformokhoz képest – korlátozott szűrési, együttműködési eszközök és projektmenedzsment képességek.

📊

Nincsenek szélesebb körű szolgáltatások

Nincs SEO, webfejlesztés, tartalomírás vagy digitális marketing szolgáltatás. Minden további igény külön platformot igényel.

Jó a Hatchwise a logótervezéshez?

A Hatchwise jól működik azoknak a vállalkozásoknak, amelyek kifejezetten megfizethető logóversenyeket keresnek, a névszolgáltatások hozzáadott előnyével. A kombinált logó- és névválasztási megközelítés hasznos az induló vállalkozások számára, amelyeknek mindkettőre egyszerre van szükségük. A verseny árazása versenyképes a kategórián belül.

Azonban a logókra és elnevezésekre való szűk fókusz, a csak verseny alapú modell és a kisebb tervezői kör korlátozza hasznosságát a szélesebb körű tervezési igények kielégítésében. Azoknak a vállalkozásoknak, amelyek webdesignra, márkaidentitásra, csomagolásra vagy folyamatos tervezési támogatásra van szükségük, további platformokat kell használniuk. Egy teljes körű piactér, mint a Zinn Hub, minden tervezési kategóriát és digitális szolgáltatást egy helyen kínál, közvetlen tervezői kapcsolatokkal.

Zinn Hub vs Hatchwise összehasonlítás

Átlátható áttekintés arról, hogyan viszonyul egymáshoz a két platform.

FunkcióZinn Hub
Árazási modell✓ Projekt alapú fizetés, díjmentesen
Tervező kiválasztása✓ Portfóliók böngészése, közvetlen felvétel
Tervezési kategóriák✓ Teljes körű tervezési szolgáltatások
Névadó versenyek~ Márkaszolgáltatások elérhetők
Tervezői fizetés✓ A tervező mindig megkapta a fizetését
Vevővédelem✓ Letét minden megrendelésnél
Szélesebb körű szolgáltatások✓ SEO, fejlesztés, tartalom, marketing
Folyamatos kapcsolatok✓ Hosszú távú partnerségek építése
Kripto fizetések✓ 200+ kriptovaluták

Hogyan működik a Zinn Hub

Ha a Zinn Hubot fontolgatja Hatchwise alternatívaként, íme, hogyan működik. Ahelyett, hogy csak logókra és nevekre korlátozott versenyeket futtatna, böngésszen egy teljes, ellenőrzött tervezőkből álló piacteret bármilyen projekttípushoz.

1

Tervezők böngészése

Keressen ellenőrzött tervezőket specialitás, stílus, vélemények és árak alapján. Tekintse meg a portfóliókat és a korábbi munkákat előre.

2

Összehasonlítás és üzenetküldés

Hasonlítsa össze a tervezőket egymás mellett. Üzenjen az eladóknak, hogy megvitassa projektje követelményeit a megrendelés előtt.

3

Rendelés védelemmel

Adja le megrendelését biztonságos letéti védelemmel. A fizetés biztonságosan tárolva van, amíg jóvá nem hagyja a kézbesített tervet.

4

Jóváhagyás és felülvizsgálat

Tekintse át a leadott terveket, szükség esetén kérjen módosításokat, majd hagyja jóvá a kifizetés felszabadításához és hagyjon véleményt.

Kinek érdemes megfontolnia a Zinn Hub szolgáltatást?

A Zinn Hub olyan vállalkozások, startupok és marketingesek számára készült, akik professzionális tervezési szolgáltatásokat igényelnek teljes átláthatósággal és vevővédelemmel.

✅ Zinn Hub erősségei

  • Közvetlen felvétel – nincs szükség versenymodellre
  • A logókon túlmutató tervezési kategóriák teljes skálája
  • Nincs platformdíj vagy versenyfelár
  • A tervezők mindig megkapták a munkájukért a fizetséget
  • Hosszú távú kreatív partnerségek építése
  • Tervezésen túli szolgáltatások (SEO, fejlesztés, marketing)
  • Kriptovaluta fizetési lehetőségek (200+ érme)

💡 Hatchwise erősségei

  • Dedikált névadó versenyek márkanevek és szlogenek számára
  • Megfizethető logóverseny csomagok $199 ártól
  • Pénzvisszafizetési garancia minden versenyre
  • Egyszerű, fókuszált platform logókhoz
  • Kombinált logó + elnevezési csomagok elérhetők
  • Gyors versenybeállítási folyamat

Hatchwise alternatíva logótervezéshez

A Hatchwise logóversenyek $199 dollártól kezdődnek, és a logókoncepciókra összpontosítanak. A Zinn Hubon böngésszen ellenőrzött logótervezők között portfólió példákkal, átlátható árakkal és közvetlen kommunikációval – bérelje fel azt a tervezőt, akinek stílusa illeszkedik az Ön elképzeléséhez.

Hatchwise alternatíva a márkanév-választáshoz

A Hatchwise a logók mellett a névadó versenyekről is ismert. A Zinn Hubon olyan márkaszakértőket talál, akik teljes márkaidentitást kezelnek – névadás, logótervezés, márka irányelvek és vizuális identitás – mindezt egyetlen ellenőrzött szakembertől.

Böngésszen a Design és kreatív szolgáltatások között

Találjon ellenőrzött tervezőket és kreatív szakembereket minden igényéhez.

Készen állsz, hogy megtaláld a minőségi tervezőket?

Böngésszen az ellenőrzött tervezők között a Zinn Hubon. Átlátható árazás, letéti védelem és platformdíjak nélkül.

Böngésszen az ellenőrzött tervezők között →

Legjobb Zinns ⚡

Összes grafikai tervezés logótervezés megtekintése →

Micro Zinns ⚡

Összes Micro Zinns megtekintése →

Gyakran Ismételt Kérdések

Gyakori kérdések a Hatchwise-ról és a Zinn Hubról.

Logótervezésre és névválasztási versenyekre specializálódott tervezési versenyplatform. Több tervező nyújt be pályamunkát, és Ön választja ki a nyertest. Árak 199 dollártól.

Bronz logóversenyek $199-tól, ezüst $299-tól, arany $499-tól. Névadási versenyek hasonló árpontokon.

Nem – a Hatchwise csak versenyeket szervez. Nem böngészhet és nem bérelhet fel közvetlenül egy adott tervezőt.

A logótervezés és a névválasztási versenyek kombinációja egy platformon. Hasznos azoknak a startupoknak, amelyek mindkettőre szükségük van.

A Hatchwise elsősorban logókra és elnevezésekre fókuszál. A webdesign, a márkaépítés és más kategóriák korlátozottak.

Igen – ingyenesen csatlakozhat, böngészhet és megtekintheti a portfóliókat. Nincsenek díjak vagy rejtett költségek.

Igen – a Zinn Hub márkaépítési szakemberei névválasztást, logótervezést és teljes márkaidentitás-csomagokat kínálnak.

Igen – Bitcoin, Ethereum, USDT és 200+ kriptovaluták a NOWPayments-en keresztül.

Ingyenes szolgáltatás

Nem tudja, hol kezdje?
Ismerje meg a Zinn Concierge szolgáltatást

Kérjen ingyenes, személyes projektvezetést vezérigazgatónktól, aki több mint 25 éves digitális tapasztalattal rendelkezik. Felmérjük céljait, kiválasztjuk a megfelelő, ellenőrzött szabadúszókat, és felügyeljük projektjét a brieftől a szállításig – díjmentesen.

  • Szakértői konzultáció
  • Kézzel válogatott tehetségek
  • Teljes projektfelügyelet
  • 100% Ingyenes
Kérjen ingyenes útmutatást

Nincs kötelezettség · Nincs díj · Nincs erőszakos értékesítés

Kapcsolatfelvétel a Zinn Hub szolgáltatással

Kövessen minket a közösségi médiában a frissítésekért, versenyekért és közösségi hírekért

🚀 Új a Zinn Hubon

Két új módja a szabadúszó szolgáltatások megtalálásának a Zinn Hubon.

Tegyen közzé egy projektleírást, és kapjon egyedi ajánlatokat a Zinners-től, vagy böngésszen a szabadúszó profilok között portfóliókkal, véleményekkel, értékelésekkel és teljesítési arányokkal. A platformon minden Zinner ellenőrzött.

✓
Gazdag Zinner profilok portfóliókkal, véleményekkel és értékelésekkel
✓
Tegyen közzé egy projektet, és kapjon egyedi ajánlatokat ellenőrzött Zinners-től
✓
Böngéssze a Zinner üzleteket egy eladó teljes Zinn kínálatának megtekintéséhez
✓
Üzenjen, mielőtt elkötelezi magát – nincsenek meglepetések, nincs találgatás
🌟 Zinner profil
Legjobbra értékelt
Orga T.
Web3 és SEO specialista
★★★★★
5.0
· 127 vélemény
98%
Befejezés
69
Zinns Live
<1 óra
Válasz
Zinner üzletek böngészése
🚀 Kezdjen el értékesíteni még ma

Változtassa készségeit bevétellé.
Értékesítsen szolgáltatásokat a Zinn Hubon

Legyen szó SEO szakértőről, webfejlesztőről, tartalomíróról vagy grafikus tervezőről – listázza szabadúszó szolgáltatásait 24 szakosodott kategóriában, és érje el azokat az ügyfeleket, akik aktívan keresik az Ön képességeit. Nulla listázási díj. A legalacsonyabb jutalék bármely szabadúszó platformon.

✓
0% jutalék az első $500 eladásából
✓
Azonnali kifizetések Stripe-ra, PayPal-ra vagy kriptóra
✓
24 speciális kategóriák a célzott láthatóság érdekében
✓
Árak már 7% — A Fiverr díja 20%

Szerezze be a Zinn Hub alkalmazást

Értesítések · Gyorsabb hozzáférés · Teljes képernyő

Koppintson a Megosztás gombra a böngészőjében

➜ Ezután koppintson a "Hozzáadás a kezdőképernyőhöz" gombra