Zinn Hub
0
Vaša košarica
0
🔄 Usporedba platformi

Alternativa za freelancere za WordPress

Skip the bidding wars that attract inexperienced developers. Zinn Hub® connects you with verified WordPress professionals at transparent prices.

F
Slobodnjak
VS
Z
Zinn Hub
Pregledajte WordPress Marketplace →

Problem s freelancerom za WordPress

Zašto je model freelancera rizičan za WordPress projekte.

🏷️

Jeftine ponude = loš kod

Natjecanja u ponudama freelancera privlače programere koji nude nevjerojatno niske cijene. Jeftin WordPress rad često znači loš kod, sigurnosne ranjivosti i pokvarene stranice.

🔓

Sigurnosni rizici

Neiskusni programeri s niskim ponudama možda ne razumiju najbolje prakse WordPress sigurnosti, ostavljajući vašu stranicu ranjivom na hakiranje.

💸

Skrivene naknade platforme

Zbrkana struktura naknada s naknadama za projekte, opcijama natjecanja i premium oglasima. Stvarni trošak nikada nije jasan dok se ne obvežete.

⏰

Spor proces licitiranja

Objavite projekt, čekajte ponude, pregledajte prijedloge, pregovarajte... dani truda prije nego što uopće počne bilo kakav rad na WordPressu.

🔍

Nema provjere vještina

Svatko može tvrditi da je stručnjak za WordPress. Bez provjere, riskirate zapošljavanje nekoga tko jedva poznaje platformu.

📋

Generički prijedlozi

Bit ćete preplavljeni ponudama kopiraj-zalijepi od developera koji nisu pročitali vaše zahtjeve. Pronaći kvalitetu je iscrpljujuće.

Freelancer vs Zinn Hub: Usporedba

Pogledajte kako se WordPress tržište Zinn Huba uspoređuje s Freelancerom.

ZnačajkaSlobodnjakZinn Hub
Model cijenaRatovi nadmetanjaTransparentne cijene
Pregledajte i kupite odmahMora objaviti projekt✓
Provjereni WordPress stručnjaci—✓
Pregled portfeljaRazbacano✓ Organizirano
Filtriranje specijalizacijeOsnovno✓ Detaljno
Bez skrivenih naknada—✓
Zaštita depozita✓✓
Provjerene recenzije✓✓
Usporedba uslugaTeško✓ Lako
Kripto plaćanje—✓

Najbolji Zinns ⚡

Pogledajte sve WordPress web stranice →

Micro Zinns ⚡

Pogledajte sve Micro Zinns →

Zašto odabrati Zinn Hub za WordPress

Što našu WordPress tržnicu čini boljom od Freelancera.

💰

Transparentne cijene

Nema ratova nadmetanja koji cijene spuštaju na rizično niske razine. Unaprijed pogledajte jasne cijene za kvalitetne WordPress usluge.

⚡

Pregledajte i kupite odmah

Nema objavljivanja projekata niti čekanja ponuda. Pregledajte portfelje developera i kupite izravno kada pronađete odgovarajućeg.

✅

Provjereni WordPress stručnjaci

Svaki je programer provjeren za WordPress stručnost. Nema kockanja tko zapravo poznaje platformu.

🎯

Filtri specijalizacije

Pronađite programere po WordPress specijalnosti - teme, dodaci, WooCommerce, sigurnost, optimizacija brzine i više.

📚

Jednostavan pregled portfelja

Brzo pregledajte prethodne radove. Usporedite kvalitetu više programera bez pretraživanja profila.

⭐

Provjerene recenzije

Svaka recenzija je od provjerene kupnje. Pogledajte stvarne povratne informacije o kvaliteti i pouzdanosti rada s WordPressom.

⚙️

Preskočite Rizično licitiranje

Pregledajte provjerene WordPress stručnjake s transparentnim cijenama. Bez utrke do dna, bez sigurnosnih rizika, bez skrivenih naknada.

Pregledajte WordPress Marketplace →

Često postavljana pitanja

Česta pitanja o korištenju Zinn Huba umjesto Freelancera za WordPress.

Zinn Hub nudi provjerene WordPress programere s transparentnim cijenama. Za razliku od sustava licitiranja Freelancera koji privlači neiskusne programere, Zinn Hub vam omogućuje pregled portfelja i kupnju izravno od provjerenih profesionalaca.

Nadmetanje freelancera potiče programere da podcjenjuju jedni druge, što rezultira jeftinim ponudama neiskusnih programera koji mogu pokvariti vašu stranicu ili koristiti loše sigurnosne prakse.

Slobodnjak ima osnovnu provjeru identiteta, ali ne provjerava WordPress stručnost ili kvalitetu koda. Svatko se može predstavljati kao WordPress programer. Zinn Hub provjerava sve programere za vještine i iskustvo.

Da, svi Zinn Hub WordPress programeri imaju portfelje koji prikazuju njihove prethodne web stranice i projekte. Možete pregledati kvalitetu njihovog rada prije bilo kakve kupnje.

Da, Zinn Hub vam omogućuje pregledavanje popisa WordPress usluga i izravnu kupnju. Nema objavljivanja projekata, nema čekanja na ponude, nema pregovaranja – samo pronađite što vam treba i kupite.

🚀 Novo na Zinn Hubu

Dva nova načina za pronalaženje freelancer usluga na Zinn Hubu.

Objavite opis projekta i primite prilagođene prijedloge od Zinnera ili pregledajte potpune profile freelancera s portfeljima, recenzijama, ocjenama i stopama dovršenosti. Svaki Zinner na platformi je provjeren.

✓
Bogati Zinner profili s portfeljima, recenzijama i ocjenama
✓
Objavite projekt, dobijte prilagođene prijedloge od provjerenih Zinnersa
✓
Pregledajte Zinner trgovine kako biste vidjeli cijeli asortiman Zinn proizvoda prodavatelja
✓
Pošaljite poruku prije nego što se obvežete — bez iznenađenja, bez nagađanja
🌟 Zinner profil
Najbolje ocijenjeno
Orga T.
Web3 i SEO specijalist
★★★★★
5.0
· 127 recenzija
98%
Dovršetak
69
Zinns uživo
<1h
Odgovor
Pregledaj Zinner trgovine
🚀 Počnite prodavati danas

Pretvorite svoje vještine u prihod.
Prodajte usluge na Zinn Hubu

Bilo da ste SEO stručnjak, web developer, pisac sadržaja ili grafički dizajner — navedite svoje freelance usluge u 24 specijaliziranih kategorija i dođite do klijenata koji aktivno traže vaše vještine. Bez naknada za oglašavanje. Najniža provizija od svih freelance platformi.

✓
0% provizija na vaših prvih $500 u prodaji
✓
Trenutne isplate na Stripe, PayPal ili kripto
✓
24 specijalističke kategorije za ciljanu vidljivost
✓
Cijene već od 7% — Fiverr naplaćuje 20%

Preuzmite aplikaciju Zinn Hub

Obavijesti · Brži pristup · Puni zaslon

Dodirnite Podijeli u svom pregledniku

➜ Zatim dodirnite "Dodaj na početni zaslon"